Aktywne Wpisy

Lewusx +44
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz
Czoso +221
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
źródło: image
Pobierz




źródło: comment_1629960351sVrdX7sD2SjEmEKzoBQ4I4.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Wykop to toksyczne miejsce bo w realnym życiu brak miejsca na
1.mówienie o swoich poglądach
2.braku aprobaty dla przyjętych zachowań
źródło: comment_1629963256jFyRhNMYElfyCGEMYg3Lvp.jpg
PobierzZresztą łatwo też spojrzeć na wykopowe głosowania sejmowe/prezydenckie i jak się mają do rzeczywistości (nie mają) żeby zrozumieć kto tutaj siedzi i ile to ma wspólnego z rzeczywistością (niewiele) xD
@powaznyczlowiek: To zajrzyj czasem do Polski powiatowej.
*patrzy na tag przegryw*
*patrzy na tag koronawirus*
*patrzy na tagi polityczne*
*patrzy na tagi patostrimerskie*
*patrzy na
@spajdermen:
Nie ważne w który tag wejdziesz tylko dwóch na dziesięciu mirków będzie mogła się z kimś nie zgodzić i jednocześnie szanować jego zdanie. Nie ma znaczenia Tag/temat. Nie ważne czy rozmowa jest o konsolach/piłce/F1
Co do łowienia ciekawszych rzeczy to się zgadzam coraz trudnej trafić ciekawe
źródło: comment_1629973073a5f9Dw81r3WdK9JzmbbE3w.jpg
Pobierz