Wpis z mikrobloga

@e3b0c: Wykop to jedne z bardziej realnych odbić rzeczywistości. Teoretyczna anonimowość daję swobodę wypowiedzi i spisywania myśli których w normalnych okolicznościach się nie wypada. Wykop to miejsce pozbawione przesadnej słodkości z FB/TT/INSTA. Wykop to miejsce starć firm marketingowych i grup politycznych.

Wykop to toksyczne miejsce bo w realnym życiu brak miejsca na
1.mówienie o swoich poglądach
2.braku aprobaty dla przyjętych zachowań
3.okazywanie słabości/zwątpienia.

W efekcie większość społeczeństwa nie wie co ma
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Peeleejin: o czym ty mówisz XD nigdzie indziej nie widziałem takiego uwielbienia dla stereotypów, świata "zero-jedynkowego" i chłopskiego rozumu - to jest rzeczywistość jakieś grupy społecznej a nie w ogóle przekrój społeczeństwa xD

Zresztą łatwo też spojrzeć na wykopowe głosowania sejmowe/prezydenckie i jak się mają do rzeczywistości (nie mają) żeby zrozumieć kto tutaj siedzi i ile to ma wspólnego z rzeczywistością (niewiele) xD
@e3b0c: Gówno prawda, jak jesteś na z natury toksycznych tagah jak polityka to może i tak jest. Ja jestem na kilku gdzie jest naprawdę miła atmosfera i się śmiejemy z uniwersum które oglądamy. A w sobotę jedziemy z dwoma mirkami na ryby łowić butelki
zablokowałem tagi przegryw, blackpill, bluepill itp i ten portal w końcu da się przeglądać


@egonszef: pfff, tylko że oni nie tagują wszystkiego i zawsze znajdzie się jakiś przegrywowy wysryw z urojeniami w komentarzach pod dowolnym wpisem. Do tego są jeszcze szury, wykopki udające ekspertów od wszystkiego, które nie mają zielonego pojęcia na żaden temat, zwykłe toksyki i cała masa innych wykolejeńców. Jak już trafi się tu coś ciekawego lub śmiesznego to
@Peeleejin: >Wykop to jedne z bardziej realnych odbić rzeczywistości
*patrzy na tag przegryw*
*patrzy na tag koronawirus*
*patrzy na tagi polityczne*
*patrzy na tagi patostrimerskie*
*patrzy na tagi konsolowe*
*patrzy na AnonimoweMikroWyznania*

No chyba nie bardzo. 95% wykopu to ściek i nie ma mało wspólnego z wyrażaniem własnego zdania a więcej z wylewaniem swoich frustracji, bajkopisarstem i trollowaniem. Wywalenie regularnych użytkowników każdego z tych tagów poprawiło by poziom właściwie całości serwisu.
No chyba nie bardzo. 95% wykopu to ściek i nie ma mało wspólnego z wyrażaniem własnego zdania a więcej z wylewaniem swoich frustracji, bajkopisarstem i trollowaniem.


@spajdermen:
Nie ważne w który tag wejdziesz tylko dwóch na dziesięciu mirków będzie mogła się z kimś nie zgodzić i jednocześnie szanować jego zdanie. Nie ma znaczenia Tag/temat. Nie ważne czy rozmowa jest o konsolach/piłce/F1

Co do łowienia ciekawszych rzeczy to się zgadzam coraz trudnej