Wpis z mikrobloga

Czemu przed „epidemia” COVID szpitale nie miały problemów z odwiedzającymi i nie sprawdzali wszystkich szczepień?
Powinni sprawdzać czy odwiedzający maja szczepienia na gruźlicę, polio, tężec, grypę, i kur*a wściekliznę XD nie robili tego a teraz nagle trzeba mieć szczepienie na COVID, a jak nie to będziesz inaczej traktowany i elo XD
Jak tam covidianie? Złóżcie jakis wniosek zeby sprawdzali cała kartę szczepień. Czemu ograniczacie sie tylko do jednej choroby? Aaaa bo media wam tak powiedziały? To miejcie rozum i złóżcie te wnioski XD

Nie odpisujcie bo idę spać i mam was głęboko w tyłeczku, pozdro :*

#covid19 #covidianie #koronawirus #szczepienia #szury
  • 19
  • Odpowiedz
Czemu przed „epidemia” COVID szpitale nie miały problemów z odwiedzającymi i nie sprawdzali wszystkich szczepień?


@jabadabadupka: Nie wiem, powinny mieć.

Powinni sprawdzać czy odwiedzający maja szczepienia na gruźlicę, polio, tężec, grypę, i kur*a wściekliznę XD n


@jabadabadupka: Tak.

Złóżcie jakis wniosek zeby sprawdzali cała kartę szczepień.


@jabadabadupka: Dobry pomysł, ale myślę, że do tego już się zmierza ewidencjonowaniem szczepień covidowych. W IKP pojawi się zapewne kiedyś pełna historia szczepień,
  • Odpowiedz
grypa zmarła na covid, no i zrobili rebranding sezonów grypowych na fale covidowe ¯_(ツ)_/¯


@SpasticInk: Mógłbym spróbować to wyjaśnić, ale skoro nieironicznie wrzucasz posty na FB(!) partii politycznej (!), i to do tego partii szurów to nawet nie chce mi się zaczynać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Tak bardzo masz to w tyłeczku, że aż czekałaś na wieczór z wpisem żeby więcej ludu zmęczyło się twoim wysrywem. I we jeszcze czarmandera ustaw na avku, żeby normalni użytkownicy od razu wiedzieli które wpisy omijać xD
  • Odpowiedz