Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z Apple Pay. Nie mogę dodać tej samej karty do drugiego urządzenia. Jak dodam najpierw do telefonu, to na zegarku dostaje komunikat że nie można dodać karty. Jak najpierw dodam na zegarek to identyczny komunikat dostaję na telefonie. Karta MasterCard wydana przez PKO. Bank twierdzi, ze wszystko jest w porządku. Inne karty dodają się bez problemu na dwa urządzenia. Spotkał się ktoś z czymś takim?
#apple #applewatch #applepay #pkobp
  • 15
@khej1696: Mam podobna sytuacje z karta z Santandera - na maku karta żony dodała się bez problemu, moja dodana na telefonie i zegarku spoko, natomiast na maku jedyna opcja weryfikacji jest połączenie z bankiem xD w Banku nie wiedza ocb, Pani z która rozmawiałem miała się zorientować i oddzwonić, cisza od tygodnia xD czy Twoja karta to Visa czy MasterCard?
@khej1696: Efekt końcowy taki sam - brak dodanej karty a reakcja banku też podobna xD Wydaje mi się, że przy dodawaniu karty na telefon też mi Kika razy wyrzuciło podobny komunikat, spróbuj jak napisał kto wyżej odczekać kilka dni.
Ja mam Vise, zamówiłem sobie nawet Mastercarda i zobaczymy jak dotrze czy problem rozwiązany, mogę dać znać to ewentualnie tez wymienisz kartę.
Jeszcze ciekawostka - jak próbuję zapłacić przy pomocy ApplePay (np
@khej1696: Miałem podobny problem tez w PKO, napisałem do supportu i dostałem odpowiedz, ze kartę mam podpięta do zbyt dużej ilości serwisów, a maja jakieś limity