Wpis z mikrobloga

Hej!
Mam pytanie, czy jednostki 2.0 TDI w tiguanie przedliftowym pierwszej generacji ze skrzynią biegów 6 biegową xd mają mokre sprzęgło czy suche. Oczywiście kupiłem produkt gdzie jest napisane, żeby wlać z olejem do silnika ale nie nadaje się do mokrego sprzęgła. eheh
#pytanie #motoryzacja
  • 14
@piwakk: Właśnie czytałem, że suche są lepsze. Szkoda tylko ze koles na aukcji nie napisał, że tylko do suchych. Bo widziałem te info na innej aukcji a tutaj nie ma. Myslałem, że to specjalna wersja taka uniwersalna. Ale na opakowaniu stoi jak byk ze tylko suche sprzegło, to nie ja popierdzieliłem. No nic, odeśle i kupie coś podobnego ale uniwersalnego xd
@Simfecstio: Suche są gorsze. Do wszystkich mocniejszych aut ładuje się mokre sprzęgła. Dodatkowo suche mają ograniczony niut do 250.

No najlepiej odesłać i ewentualnie poszukać czegoś innego.
@Lonelej tutaj chodzi o to że to się wlewa do oleju silnikowego. Ale na opakowaniu wielki napis żeby nie wlewać jak jest mokra skrzynia biegów xd no ale to się jakoś łączy ? No w samochodach z tego wynika że nie. To zupełnie osobny układ. Więc już wszystko jasne. Ja laik jestem