Wpis z mikrobloga

Jak to w końcu jest z tym paleniem 420 i trenowaniem. Bo co poczytam googla to rabin powie tak i nie albo #!$%@? wie xD
Zakładając ze nie staję się szaleńcem jedzącym wszystko co jadalne to thc czy inne substancje zawarte mają jakiś wpływ nw na hormony bądź syntezę białek?
#silownia #mikrokoksy #dieta
  • 7
@xloginlogin123: Z tego co czytałem to jedynie nie polecają palić marychy przy ćwiczeniach w których trzeba sporo myśleć. Np crossfit nie będzie zbyt dobrym ćwiczeniem po maryśce.
Natomiast reszta łatwych ćwiczeń niewymagająca jakoś bardzo myślenia będzie git.

A wpływ thc na testosteron, wzrost mięśni itp zwykle nie jest zbadany. Tak więc ćwiczyć palić i obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yurakamisa: gdzie Ty takie rzeczy wyczytałeś, że w crossficie się niby myśli? xD

@xloginlogin123: palenie podnosi kortyzol, więc raczej nie zalecałbym. Ale jak palisz często, to efekt jest niższy, co nie znaczy, że nie występuje. Ogólnie, to jak z chlaniem - niby coś może szkodzić, ale przecież od czasu do czasu można
gdzie Ty takie rzeczy wyczytałeś, że w crossficie się niby myśli? xD


@Saprofit: crossfit jest dość mocno kontuzyjnym zajęciem. Więc trzeba trochę myśleć w miarę dynamiczny sposób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yurakamisa: nie wiem nawet, jak się do tego odnieść, bo w crossficie (przynajmniej tym komercyjnym) się jednak w ogóle nie myśli...
Poza tym wiesz, czemu crossfit jest w ogóle kontuzyjny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xloginlogin123: wiem że przykład z mojego życia nie jest żadnym dowodem ale kiedyś miałem kolegę co palił marihuanę i ćwiczył intensywnie na siłce, Adriana już z nami nie ma bo wyjechał do Holandii bo miał w Polsce zawiasy i chciał zarabiać kasę i palić na legalu także ja bym uważał.