Wpis z mikrobloga

@ckgjdg: Nigdy nie są wychowywane w taki sposób żeby rozumiały czym jest wyrozumiałość, altruizm, sumienie, honor, odpowiedzialność i godność, ich mentalność kończy się na 16 roku życia i poczucie interesu ogranicza się wyłącznie do swojego więc co z nich za pożytek? Jeśli tak jak reszta zwykłych ludzi szukasz okazji do zabawy to śmiało ale życie pozbawione rozrywek operujące w świecie wyniosłych i poważnych idei jest pozbawione #rozowypasek
@ckgjdg: #!$%@?ąc kompletnie od tego, że wolno im wierzyć w tym na kogo one się próbują w oczach swoich kolegów stroić to pewnie z kilkadziesiąt jakby liczyć wszystkie koleżanki z klasy, jakieś typiary z gifa z tumblr na fb no i naczytałem się sporo femaledatingstrategy na reddicie. A co? Nie nie mam potrzeby poznawania nowych.
@ckgjdg: nie mówiłem o kobietach, tylko o kolesiach, którzy wychodzą z takiego założenia, zresztą swój do swojego ciągnie. Na wykopach się przyjęło tworzenie takiego przykrego obrazu kobiet, a ja jakoś poznaję w większości te "normalne" xD
@ckgjdg: a czemu tyle kobiet postrzega mężczyznę tylko jako bankomat? Instynktów nie oszukasz, facet przez testosteron skupia dużą uwagę na tym co widzi z wierzchu u kobiety, z drugiej strony kobieta myśli bardziej na dłuższą metę i chce znaleźć kogoś kto zapewni jej bezpieczeństwo i dobra materialne. Oczywiście jak już się wyszaleje.
@Nowelizacja: tez nic najczęsciej¯\_(ツ)_/¯ niektorzy z nich zapewne dobre serduszko, ale dobre serduszko dziś nic nie daje, a jak do tego dodasz podludzkie geny to it's over ()
@Felixu: jezu, dobrze że nie napisałeś, że zarobki, inteligencja i zainteresowania. Bo tutaj wielu by się znalazło, co by tak napisało o "przeciętnym mężczyźnie". Większość społeczeństwa nie ma za bardzo nic do zaoferowania, w sumie się zgadzamy.

Ja bym dodała jednak, że czułość, bliskie relacje i wsparcie - to z takich rzeczy, co każdy może zaoferować w zdrowym związku(jeśli chce). Problem jest taki, że mało jest takich związków.