Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na jaw wyszła przeszłość narzeczonego, która mnie brzydzi (masa onsów z niezbyt wyszukanymi laskami, dziwki, generalny wydaje się że ruchał wszystko, co się rusza).
Gdybym wiedziała o tym od początku nie weszłabym w ten związek, ale teraz nie umiem go zakończyć, kocham go, mamy takie same priorytety i zainteresowania. Tyle, że moja pewność siebie poszła na łeb, bo spał z takimi paszkwilami i w takich okolicznościach, że ciężko czuć się wyjątkowo.
Nie mam z kim o tym pogadać, nie chcę żeby moi znajomi źle o nim myśleli.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6123b751618030000a79068c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: ale tak serio, załóżmy, że to nie bait. Normalizowanie tak nieodpowiedzialnego życia seksualnego, jakie forsują feministki wespół z ruchaczami (co za paradoks), jest strasznie niezdrowe. Zamiast zaakceptować ten fakt, który będzie przyczyną twojego złego samopoczucia, wmawiać sobie, że to ok, lepiej zostawić typa w #!$%@?. Usilne próby zaakceptowania czegoś niezgodnego ze swoimi przekonaniami, doprowadzą tylko do frustracji. Jeśli nie ma w tym nic złego, to dlaczego to ukrywał? Ludzie to