Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Można mieć kryzys wieku średniego ale w wieku 27 lat xD? Im jestem starszy tym więcej rzeczy próbuje, mam w planach zrobić ale w większości boje się zaczynać z myślą czy nie za późno i że miałem już na to kiedyś czas. W domu nigdy się nie przelewało więc jako dziecko nie miałem za wiele. Rodzice nigdy nie pokazali mi co można robić, nie zapisali mnie jak inne dzieci na jakieś zajęcia a szkoła nauczyła mnie jak być społecznym robotem (sam byłem za głupi żeby zrobić coś ze swoim życiem). Jako społeczny robot oczywiście poszedłem na studia bo "trzeba iść" a potem do pracy i okazało się, że to życie nie miało tak wyglądać xD Dodatkowo brak znajomych po skończeniu edukacji, brak dziewczyny sprawiło, że poważnie przemyślałem swoje życie i doszedłem do wniosku, że je spieprzyłem - kiepskie wychowanie, brak wzorców, brak charyzmy/charakteru, pójście schematem. Od jakiegoś czasu odkrywam siebie na nowo. Dużą rolę odegrała kasa - jako singiel oczywiście polubiłem się z gierkami (jako dziecko albo nie było mnie stać na sprzęt albo grałem tylko w stare gry), zacząłem też samotne wyprawy co i tak sprawia mi przyjemność (pomimo samotności), pojawił się też sport w moim życiu i inne dziedziny. Ciągnie mnie trochę do technicznych rzeczy, bo tak jak nie miałem nigdy wzorców tak teraz przeglądam internet, chodzę na różne targi i zaczyna mnie to ciekawić. Szkoda, że nie poszedłem na inne studia wtedy i zmarnowałem kilka lat. Mam jeszcze wiele wątpliwości czy coś zaczynać w moim życiu albo czy nie będę kiedyś dziwnym typem po 30-stce, który przyszedł do młodego dynamicznego zespołu bo zachciało mu się zaczynać w nowej branży xD

#rozwojosobisty #przegryw #kariera #praca #doomer #kryzys #produktywnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61236fe8618030000a7905bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Można mieć kryzys wieku średniego a...

źródło: comment_1629722088y5BIHTJ99ruQjnfsZ9QalM.jpg

Pobierz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:
Rób jak ci w duszy gra. To nie jest kryzys wieku średniego, a ogarnięcie się. Najzwyklejsz ogarnięcie się. Zacząłeś myśleć, a wtedy pojawiają się wątpliwości i chęć zmian.

czy nie będę kiedyś dziwnym typem po 30-stce, który przyszedł do młodego dynamicznego zespołu bo zachciało mu się zaczynać w nowej branży xD


Nawet jeśłi będziesz to co z tego? Kogo to obchodzi? Ciebie? Ciebie chyba nie.
@AnonimoweMirkoWyznania: > Mam jeszcze wiele wątpliwości czy coś zaczynać w moim życiu albo czy nie będę kiedyś dziwnym typem po 30-stce, który przyszedł do młodego dynamicznego zespołu bo zachciało mu się zaczynać w nowej branży xD

Czemu w ogóle miałbyś się tym przejmować. Co w ogóle sobie pomyślą olaboga!!! Ważne chyba dla Ciebie co ty chcesz, a nie co inni o Tobie sądzą, myśl o sobie.
Można mieć kryzys wieku średniego ale w wieku 27 lat xD? Im jestem starszy tym więcej rzeczy próbuje, mam w planach zrobić ale w większości boje się zaczynać z myślą czy nie za późno i że miałem już na to kiedyś czas. W domu nigdy się nie przelewało więc jako dziecko nie miałem za wiele. Rodzice nigdy nie pokazali mi co można pokaż całość


@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest kryzys wieku średniego,