Wpis z mikrobloga

Służb mundurowych nie można obrażać tylko wtedy gdy robią coś


@rzep: od śmieci to tylko strakj kobiet który wspiera #antykapitalizm policje zwyzywał. Poza tym, policja nie wykonuje rozkazów tylko wedle własnego uznania interweniuje i dlatego ponosi konsekwencje swoich czynów jak ostatnio w Lubinie.

Mierny damage controll ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rzep: Proszę zmienić Straż Graniczna na "osoby przebrane za Straż Graniczną" ponieważ z tego co wiem to ci ludzie od kilku dni się nikomu nie wylegitymowali i nie podali swoich danych, ciężko powiedzieć kim są.
  • Odpowiedz
od śmieci to tylko strakj kobiet który wspiera #antykapitalizm policje zwyzywał.


@qluch: Widzę to twój pierwszy dzień na wykopie.

Poza tym, policja nie wykonuje rozkazów tylko wedle własnego uznania interweniuje i dlatego ponosi konsekwencje swoich czynów jak ostatnio w Lubinie.


Rozumiem, że takie rozkazy ma SG i to co robi jest zgodne z prawem?
rzep - > od śmieci to tylko strakj kobiet który wspiera #antykapitalizm policje zwyzy...
  • Odpowiedz
@rzep: Proszę zmienić Straż Graniczna na "osoby przebrane za Straż Graniczną" ponieważ z tego co wiem to ci ludzie od kilku dni się nikomu nie wylegitymowali i nie podali swoich danych, ciężko powiedzieć kim są.


@Kozajsza: zielone ludziki jak się patrzy. chociaż zawsze myślałem, że zielone ludziki to są nasyłane przez obce państwo. A tutaj własny rząd, na własnych obywateli nasyła niezidentyfikowane jednostki
  • Odpowiedz
Włączył Ci się symmetrist mode? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: A gdzie tu masz symetryzm? Nagle widzę na wykopie święte oburzenie, że jak to tak obrażać SŁUŻBY MUNDUROWE, przecież to hańba i niegodne Polaka.

W tym samym momencie na wykopie regularnie sra się na policję.
  • Odpowiedz
Bezprawne ganianie obywateli za brak bawełnianych medalików namordnych, zakłócanie działań biznesów vs chronienie granic przed nielegalnymi imigrantami.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Wyżej wkleiłem filmik jak Straż Graniczna się zachowuje wobec dziennikarzy. Dodatkowo masz próby zablokowania dziennikarzom możliwości filmowania tych osób, próby zakłócenia jakiejkolwiek komunikacji a do tego raporty o tym, że część tych osób już była w Polsce i została siłą wywieziona za granicę przez SG pomimo ubiegania się o azyl, co jest absolutnie bezprawne.

Ty krytykujesz Policję za jej działania i masz do tego pełne prawo, mimo że część osób uważa, że np. policja dobrze robi, że pilnuje noszenia
  • Odpowiedz
O ile są prawdziwe. Na razie wolałbym się wstrzymać z opinią.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Wystarczające do krytyki są rzeczy, które są nagrane - popychanie i odmawianie dostępu dziennikarzom, zasłanianie tych ludzi by nie można ich filmować, zagłuszanie prób komunikacji, brak identyfikowania się przez służby.

Ależ skąd! Uważanie czegoś za błędne nie równa się poparciu dla zakazywania takich
  • Odpowiedz
Wrażliwco-humanitarystyczna szopka TVN, Lewicy i głupszego skrzydła KO oraz szereg biernych, miernych, wiernych sebków.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: TVN czy Lewica ma prawo być wrażliwa i chcieć pomóc uchodźcom. Służby nie mają prawa się w ten sposób zachowywać.
  • Odpowiedz