Wpis z mikrobloga

@g0dl1ke: hahaha a ten clown dalej w to brnie XD


@su1ik: w co brnę pajacu, typ podlinkował prototyp rewolweru, który nigdzie nie jest używany w rzeczywistości jako argument, że rewolwery dolnego ładowania są czymś powszechnym xD

Ktoś sobie zrealizował prototyp, który nie wszedł do masowej produkcji - UUUUUUU mem z #!$%@? bo są takie rewolwery automatyczne, gdzie pewnie 3 godziny temu sam o nich nie wiedział XD
jako argument, że rewolwery dolnego ładowania są czymś powszechnym xD


@g0dl1ke: gdzie cokolwiek takiego napisałem? brak argumentów więc przechodzisz w próbę wmówienia mi czegoś czego nie napisałem? rozumiem że w bajkach są tylko powszechnie używane rzeczy? xDDDD

mem z #!$%@? bo są takie rewolwery automatyczne, gdzie pewnie 3 godziny temu sam o nich nie wiedział XD


@g0dl1ke: i znowu próba wmówienia mi własnych urojeń, zaraz znając życie będize jakieś nietrafne
hahaha a ten clown dalej

rób fikołki clownie dalej XD


@su1ik: starzy cię rok temu pierwszy raz do cyrku zabrali i poznałeś nowe, śmieszne słowo? xD

Statystyki profilu @su1ik
Data dołączenia: 2012-11-17 11:07:35 (3200 dni na Wykopie)
Wpisów: 182 (0.1 / dzień)
Komentarzy do wpisów: 10800 (3.4 / dzień)
Komentarzy na głównej: 8649 (2.7 / dzień)

Statystyki z ostatnich 1000 wpisów i komentarzy:
Najpopularniejsze tagi: #4konserwy (24x) #neuropa (22x) #polityka (18x)
@g0dl1ke: haha typ z czerwoną kulką na nosie się zesrał bo nie zna się na militariach XD akurat prototypy to też jest ich część XD haha miękkim penisem zostałeś zrobiony i teraz waginę masz w spodniach XD dziękuj swojemu staremu który ma dwie lewe ręce XD