Wpis z mikrobloga

@ovation: i jak wrazenia? Imo fajnie to zrobili i czuć klimat. Tym bardziej, ze kiedys spedzilo sie parę lat na battlenecie, wiec jest sentyment. Jedynie co, to wydaje mi sie, ze cena 40eur mocno przesadzona za tak naprawdę zwykly remake w celu polepszenia grafiki
  • Odpowiedz
@Tenczlowiektutaj: cena faktycznie z tylka ale moim zdaniem z poprawiona animacja, grafika, dźwiękiem to niemalże nowa gra, a już na pewno przyjemniej się gra niż w bajkowo-cukierkowe d3
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@Barneyeos beta się kończy o 19 :(.

@RicardoMilos nom, coś pirknego

@Tenczlowiektutaj jestem super zadowolony. Chociaż kupiłem pre-order to równiez uważam, że cena z DUPY... wartość gry to max 10 - 20€. Dodam, że bugów jest co niemiara XD

@bb89 pamiętajmy, że mechaniki żadnej nowej nie ma, fabuła znana od lat i nawet bugi te same co w oryginale... Za te pieniądze można kupić nowe świetne gry, a nie odświeżony gniot... Tak,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ovation: a to ja mam pytanie. Jak grając samemu natłuc szybko takich itemow i leveli? Ja wczoraj przez parę godzin wbiłem na 14 poziom, ale to normalnie, przechodząc lokalizację za lokalizację
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Mikser_wieczorny czarka na 24 poziom, powinieneś mieć już itemy, blizzard, teleport.... Hrabine I andariel robi się (oczywiście z dojściem do niej) ok 10 min albo mniej... W kilka godzin bez problemu ulepszysz sprzęt... I szukanie duriela zajmie parę min :)...

Do 30 lvl szybko wbijasz na tombrun-ach...
  • Odpowiedz
@ovation: a ja uwazam ze bedzie spoko, lubie sobie co jakis czas pomeczyc d2 a grafika coraz mocniej zostawala w tyle z biegiem czasu. Wlasnie mi dolozyli kupe lat zabawy oszczedzajac moje oczy, aczkolwiek nie rozumiem koniecznosci stalego polaczenia z bn.
  • Odpowiedz
@ovation: bardzo w to watpie, to wciaz ta sama gra, tylko ma nakladke graficzna.

Kiedys byl news ze stracili kod gry, i to jak wykonali remaster by to w sumie potwierdzalo. Bo zamiast zrobic upgrade silnika w grze, to wpieli sie jak w proxy, ze nakladka graficzna dziala sobie nad stara gra.
  • Odpowiedz
@ovation: imo aktualnym liderem jest PoE ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet odswiezenie grafiki d2 nie spowoduje powrotu na pierwsze miejsce. A d3 dla mnie nie istnieje, ogralem niedawno cale z dodatkami dla samego uzupelnienia luki i wciaz mam to samo zdanie, ta gra zostala stworzona pod platny AH, a ze go usuneli, to zostal nudny grindowy bubel.
  • Odpowiedz
@ovation: też miałeś wrażenie że drop itemów jest większy niż w starej wersji?
Po godzinie gry, miałem 2 unikaty i jeden z zestawu + sporo kryształków
Hazard też lepiej działa, bo w 1 akcie miałem itemy, które normalnie są w 2/3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz