Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ovation: a jak BN ma pomóc przeciwko botom? Na serwerach nie ma botów?
I czy przedmioty zdobyte na singlu offline (na różnych czitach) można było używać online?
  • Odpowiedz
40eur mocno przesadzona za tak naprawdę zwykly remake w celu polepszenia grafiki


@Tenczlowiektutaj: niekoniecznie, ja nie gram na PC, tylko konsole, a tu nie miałem żadnej możliwości zagrania w D2. Patrzę na to z tej strony, że to może stara gra, ale na konsolach to będzie właściwie premiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
imo aktualnym liderem jest PoE ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet odswiezenie grafiki d2 nie spowoduje powrotu na pierwsze miejsce


@sierzchula: ale chyba nikt się nie spodziewał ani oczekiwał, że D2 remastered zastąpi PoE ¯\_(ツ)_/¯
ot granie na emocjach starszych graczy, którzy chcą sobie przypomnieć jak to było tylko z lepszym lookiem
ps. tak też kupiłem, ale po paru godzinach zrobiłem meeeeehhhh :/ może wrócę za jakiś
  • Odpowiedz
@ovation: k---a teraz wszyscy jadą po nostalgi. To jest nadal ta sama gra tylko w lepszej rozdziałce ze wszystkimi wadami gry 20letniej. Jakby ktoś nasrał i powiedział, że to remaster gówna z 1999roku to też by kupowali.
  • Odpowiedz
  • 0
@sierzchula stałe połączenie z bn, żebyś nie mógł mieszać w save jak kiedyś, duplikowanie itp

A poza tym Blizzard bardzo nie lubi jak ktoś piraci :)
A poza tym mamy 2021
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krne: zapomnij. Nic nie ruszą, bo hardcorowi fani ich zjedzą za jakiekolwiek zmiany a im to zresztą na rękę aby nic nie zmieniać. To od początku miała być dokładnie ta sama gra tylko w lepszej oprawie.
  • Odpowiedz
stałe połączenie z bn, żebyś nie mógł mieszać w save jak kiedyś, duplikowanie itp


@vartan: a to mnie nie obchodzi ze ktos singlowego sejwa sobie zespuje.

ten AH to było złoto, miesiąc po kupnie wyszedłem na srogi plus na sprzedawaniu itemkow a potem sprzedawaniu ludziom kasy XD


@twinzpl: czytalem o tym ze tam gruby hajs lecial i sporo dzieci wyzerowalo rodzicom karty ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@sierzchula na d3 AH w 2 miesiące zarobiłem 2x roczną wypłatę to były piękne czasy. Krótkie ale piękne. Obstawiam ze na D2R też można będzie srogo zarobić jeśli szczęście z Jah Ber dopisze.
  • Odpowiedz
na d3 AH w 2 miesiące zarobiłem 2x roczną wypłatę


@tehniick: pierwsze dni to byl zloty czas, pierscien unikalny ktorego nazwy nie pamietam, a jest dosyc latwy w wydropieniu czy tam sie go nawet otrzymywalo za quest czy krafcilo, nie pamietam, ale chodzil po $500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@boleminoga:

Staty mozna restartowac w oparciu o quest z A1 u Akary. Quest dostajesz raz na poziom trudnosci, w becie masz tylko normal wiec zrozumiale ze wiecej niz 1 resetu nie bedziesz miec.

Dodatkowo od ktoregos patcha mozna zbierac esencje z bossow na hellu i robic z nich item ktory pozwala na reset, wiec teoretycznie ilosc resetow jest nieograniczona - tyle ze znowu nie w
  • Odpowiedz