Wpis z mikrobloga

dlaczego wy przegrywy macie w głównej mierze prawicowe poglądy? nie dość, że harujecie w januszexach, twierdzicie, że jesteście zerem w społeczeństwie to jeszcze chcielibyście ten stan rzeczy utrzymać/pogorszyć głosując na zamordystów z konfy?
#przegryw #bekazprzegrywow #bekazprawakow
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vegetator21: Główny problem z lewicą jest ciągłe dążenie do wzmacniania już dość mocno uprzywilejowanej pozycji kobiet. Na dokładkę szeroko rozumiana lewica żąda solidarności z czarnymi/homo/imigrantami itd. jednocześnie coś p-------c o jakimś uprzywilejowaniu i o tym jak p-----c ma płeć.

przegrywy ile niby zarabiają


@vegetator21: Wielu na tagu #programista10k i
  • Odpowiedz
@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: Mi wyszło "centrolewicowy libertarianizm". Ja w każdym razie mam dużo bardziej lewicowe poglądy i nie ma opcji żebym popierał cokolwiek prawicowego (a dla mnie prawica to znaczy przestarzały konserwatyzm, przestarzałe role płciowe, sztama z kościołem, którego nienawidzę bo ateista mocno, no i to prawicowy konserwatyzm zakazuje mężczyznom mieć słabości, płakać i cały czas wywiera szkodliwą presję na bycie tzw. "prawdziwym mężczyzną", presję, której tak bardzo nie znoszę i której
  • Odpowiedz
@vegetator21:

Przegrywy całkowicie nie są w orbicie zainteresowań lewicy to po co mają na nich głosować? Większość decyzji lewicy właściwie r------i bardziej ich życie. Te wszystkie benefity dla kobiet jak np. ponowne dodanie aborcji do koszyka usług medycznych będą kosztowały pieniądze. Kolejne koszty które poniesie przegryw ze swoją g---o minimalną pensją .Więcej podatków na inne super pomysły lewicy które na pewno zasponsorują najbogatsi i przedsiębiorcy jak w wypadku podatku cukrowego
  • Odpowiedz