Wpis z mikrobloga

@Szr1h wiesz co, przepisy ambitne nie były, ale są ludzie którzy jedzą tylko kupne gotowce i zupy z proszku/kartonu, serio. Dla nich to może faktycznie było coś, ale to i tak nieważne. Patrząc na to co się działo wszędzie gdzie tylko coś wstawił to ciężko chłopa winić bo ludzie robili straszne szambo w komentarzach.
@Szr1h: ale koleś siedział tutaj od cholery czasu i był aktywnym użytkownikiem zanim te przepsiy tutaj wstawiał. Szczerze to go w ogóle od strony kulinariów nie kojarzę ale jako znajomy nick bordo który się udzieliał już jak najbardziej.

Na zdrowie, zasłużył sobie. To nawet nie był ktoś kto tutaj konto założył tylko dla sławy.

Wykop jest toksyczny w cholerę, sam chyba jesteś tego dowodem, nawet jeżeli umiarkowanym. Ma okazje robić to
Przeciez zaden czlowiek ktory coś osiągnął nie siedzi na wypoku co swietnie widać po tobie.


@fajnypierozek: uuuuu a miałem zgnoić @Szr1h: że przynajmniej @MG78 coś osiągnął i coś potrafi ale zrobiłeś to za mnie tak mocno że ja nie będę musiał tego robić.

Plusik! :-)
@Szr1h: nie znika z internetu, pisał że będzie postować na hejto.pl więc co za problem żeby tam go obserwować. Nie dziwię się że nie chce być kojarzony z niektórymi użytkownikami wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szr1h I te jego wpisy jak to tanio można Wenecję odwiedzić, a jak mu podliczyli faktyczne ceny tam na miejscu, to wyszło że musiałby jeść konserwy z Polski żeby się w swoim budżecie zmieścić xD
@biskup2k: Tak, „Kesz” sam mowil w jakims vlogu, ze usunal bo mial dosyc toksycznego „community”. Teraz by jeszcze bardziej tych spierdoksow dupa bolala, bo z dotacji na patronite moze sobie podrozowac :)