Wpis z mikrobloga

Od dawna wybieram zegarek. Docelowo chciałem wydać ok 15k, ale niestety w tym przedziale nie ma dla mnie nic fajnego. Ostatecznie stwierdam, że kupię #!$%@? Rolexa za 25k. Dołożę dodatkowe 10k, ale przynajmniej będę miał zegarek, którego w razie potrzeby będę mógł bez problemu sprzedać w tej samej lub nawet większej cenie.

Wydaje mi się, że pomysł całkiem rozsądny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co myślicie? Bo szczerze mówiąc już 15k wydaje mi się dużą kwotą, a w tej cenie kupię jedynie zegarki, które za 5 lat będą warte co najmniej 30% mniej. A z Rolexem jest zupełnie inaczej i taki zakup można sobie tłumaczyć jako inwestycję.

#rolex #zegarki #zegarkiboners #kontrolanadgarstkow
kacper3355 - Od dawna wybieram zegarek. Docelowo chciałem wydać ok 15k, ale niestety ...

źródło: comment_1629643117JxRTxE6pCnWfMUS76V0oPD.jpg

Pobierz
  • 23
@stanwok: Zawsze masz na start ileś tam w plecy, modele na etach to zawsze równia pochyła jeśli chodzi o wartość ale prawdziwe in-house Panerai wg mnie powinny trzymać się jako tako. A czy Panerai sobie wykopał na zawsze dołek robiąc entry level na etach tą wątpię, nie takie marki jak Oficine Panerai Service Marine (czy jak to tam szło) miały albo mają jakiś nieślubny pomiot z pospolitymi traktorami serii 28xx czy
@kacper3355: Jezeli uda Ci sie dostac. Mysle, ze Tudor z drugiej reki jest jeszcze jakas opcja, co mial stracic juz stracil, firma ma historie, in-house movement i niektore wygladaja calkiem sensownie jezeli, nie przeszkadza Ci to, ze niektorzy nazywaja je Rolex'ami dla biednych.