Wpis z mikrobloga

Od dawna wybieram zegarek. Docelowo chciałem wydać ok 15k, ale niestety w tym przedziale nie ma dla mnie nic fajnego. Ostatecznie stwierdam, że kupię #!$%@? Rolexa za 25k. Dołożę dodatkowe 10k, ale przynajmniej będę miał zegarek, którego w razie potrzeby będę mógł bez problemu sprzedać w tej samej lub nawet większej cenie.

Wydaje mi się, że pomysł całkiem rozsądny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co myślicie? Bo szczerze mówiąc już 15k wydaje mi się dużą kwotą, a w tej cenie kupię jedynie zegarki, które za 5 lat będą warte co najmniej 30% mniej. A z Rolexem jest zupełnie inaczej i taki zakup można sobie tłumaczyć jako inwestycję.

#rolex #zegarki #zegarkiboners #kontrolanadgarstkow
kacper3355 - Od dawna wybieram zegarek. Docelowo chciałem wydać ok 15k, ale niestety ...

źródło: comment_1629643117JxRTxE6pCnWfMUS76V0oPD.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@kutwa_sprytny: Nowy Moonwatch kosztuje 30k.

@kacper3355: Bardzo dobry pomysł z tym Rolexem, tym bardziej, że na wersje z czarną i srebrną tarczą nie czeka się długo. Nie patrz na to jednak jako na inwestycję, to tylko Oyster Perpetual, one teraz i w przyszłości będą łatwo dostępne i za używanego zawsze dostaniesz sporo mniej niż za nowego. Od takiej sytuacji uratowałby Cię tylko znaczący skok ceny na całym świecie.
  • Odpowiedz
O dziwo całkiem znośnie, od 6 do 12 miesięcy za tym modelem w Kruku


@kacper3355: Oduczyli się już pobierania depozytów czy dalej coś chcą z góry?
Przy ich złodziejskim przeliczniku z euro to raczej się w 25 tys. nie zmieścisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kacper3355: jako inwestycję to raczej tylko sobie można tłumaczyć bo inwestycja to żadna, ale zegarek świetny. jak kiedyś się w końcu zdecyduje na rolka to wezmę właśnie ten model ʕʔ
  • Odpowiedz
@stanwok: O zieloną jeszcze nie pytałem, ale obstawiam rok - półtora. Szczerzę mówiąc nawet to półtora roku byłoby mi na rękę, ze spokojem będę sobie na niego odkładał - nie zaboli tak, jak gdybym miał wyłożyć całość od razu np. jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale przynajmniej będę miał zegarek, którego w razie potrzeby będę mógł bez problemu sprzedać w tej samej lub nawet większej cenie.


@kacper3355: Że co?

Żeby tak mieć to trzeba dołożyć jedno zero.
Nie mówiąc już o tym że kupując w polskiej dystrybucji jesteś na starcie stratny o pewnie 20% albo lepiej.

Jedyna marka w Twoim budżecie która trzyma cenę to Panerai, może jeszcze jakieś specjalne edycje pozostałych producentów.

Gx
  • Odpowiedz