Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
Założyliśmy się o 100 zł z #niebieskipasek o to jak ludzie najczęściej jedzą mizerię. Ja od zawsze jem na słodko, ale on uważa, że jedyny słuszny wybór to mizeria na słono. Ankieta w komentarzu, bo korzystam z telefonu.

#lodz #poznan #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski
mschanandlerbong - Założyliśmy się o 100 zł z #niebieskipasek o to jak ludzie najczęś...

źródło: comment_1629638875asTfH7x2SRteWgaU6Yy0iQ.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ms_chanandler_bong g---o sobie dodaj jak lubisz, a tak serio, szkoda twojego czasu na plusy i ciągle odpisywanie komuś na to cyz woli tak czy inaczej. Chyba, że serio dla ciebie aż tak istotne by marnować na to dzien
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong: dla mnie też. Ale ja znam człowieka, który dodaje go nawet do jajecznicy. Do wszystkie by dodawał. A rosół robi najlepszy na świecie i oczywiście musi sobie w talerzu naładować magi (tego w płynie, nie rośliny).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ms_chanandler_bong: czekajcie, co? To można jeść na słono? Nigdy mi nie pasowało połączenie cukru z ogórkami, ale tylko tak się u nas jadło w kuj - pom.
Kurcze teraz niebieski mówi że w wlkp się je na słono.. A ja tyle lat mówiłam że nie lubię jak teściu serwował... Czas posmakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
moja babcia robi tak jak wyżej pisałam - ogórki macza w wodzie z solą, po kilku godzinach wyjmuje i dodaje śmietanę, cukier i tyle. Często tak samo robi śmietanę z jajkiem i sałatą z cukrem XD

@ms_chanandler_bong: A to nie jest tak, że cukru daje małą porcję, żeby wzbogacić ten smak, a nie powoduje to w żadnym wypadku tego, że mizeria jest słodka?

Czasem do słonych rzeczy dodaje się malutką
  • Odpowiedz