Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
Założyliśmy się o 100 zł z #niebieskipasek o to jak ludzie najczęściej jedzą mizerię. Ja od zawsze jem na słodko, ale on uważa, że jedyny słuszny wybór to mizeria na słono. Ankieta w komentarzu, bo korzystam z telefonu.

#lodz #poznan #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski
Pobierz mschanandlerbong - Założyliśmy się o 100 zł z #niebieskipasek o to jak ludzie najczęś...
źródło: comment_1629638875asTfH7x2SRteWgaU6Yy0iQ.jpg
  • 220
@ms_chanandler_bong kwasek cytrynowy, bez tego jest wg mnie totalnie mdłe. Ktoś wyżej dawał ocet. Ale tak niedużo, porównywalnie co soli albo nawet mniej. Do buraków (zimnych oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)) też daję kwasek.

Widzę, że dyskusja o nomenklaturze kulinarnej (pyzy vs pampuchy) już za Wami ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asgareth: Ojoj, z tymi pyzami to miałam problem, bo pamiętam, że wzięłam w Poznaniu w Kombinacie (nie wiem, czy jeszcze jest) coś zupełnie innego, bo nie na wi dze pyz (tych kulek z miesem), a tu koleżanka dostaje pyszne pampuchy z szarpana wołowiną. Byłam w szoku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DexterFromLab: Ja tak jadłam od dziecka, moi znajomi też. Ale moja babcia to akurat fenomen, ona do rosołu dodaje cukru, do marchewki, do kurczaka. Tak że tak. Jak mieszkałam trochę u babci, to po kilku miesiącach wylądowałam w szpitalu, bo za tłusto I za dużo cukru jadłam i mnie brzuch codziennie bolał. Mimo to byłam bardzo szczupła, ale to zasługa treningów.