Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
Założyliśmy się o 100 zł z #niebieskipasek o to jak ludzie najczęściej jedzą mizerię. Ja od zawsze jem na słodko, ale on uważa, że jedyny słuszny wybór to mizeria na słono. Ankieta w komentarzu, bo korzystam z telefonu.

#lodz #poznan #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski
mschanandlerbong - Założyliśmy się o 100 zł z #niebieskipasek o to jak ludzie najczęś...

źródło: comment_1629638875asTfH7x2SRteWgaU6Yy0iQ.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ms_chanandler_bong: Ja też #lodz i też na słodko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czemu ludzie się dziwią, marchewkę albo buraki zasmażane też od zawsze jadłem na słodko, a tu jeszcze śmietana, więc to aż się prosi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jak ktoś nie jadł to myśli, że tam idzie tylko cukier, a przecież ogórki się normalnie soli i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
O jeny jaka wojna, powiem tak, cukier dodaje się tylko wtedy gdy dodajemy ocet spirytusowy, aby zneutralizować jego smak i po to aby został kwaśny aromat, jeśli użyjemy octu jabłkowego lub ryżowego dodatek cukru jest zbędny, bo nie mamy posmaku hamskiego octu, natomiast co do formy podania jestem za tym aby ogórek był pocięty w dość cienkie plasterki aczkolwiek np na Śląsku spotkałem się z tym, że mizeria, to był swego rodzaju
  • Odpowiedz