Wpis z mikrobloga

@Elaviart: Mem oznacza coś zupełnie innego, dlatego nie masz racji.
Mem dotyczy samodzielnego wtykania sobie kija w szprychy, a nie przeceniane czegokolwiek. Może OP miał coś na myśli, ale mem oznacza to co oznacza.
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: Nie mam tyle czasu i chęci, więc nie. Mam poświęcić na ciebie kilka lat? Nie ma mowy xD

Dalsza część nakreśła ci sprawę, a jak jesteś ciekaw reszty to już szukaj sam.
  • Odpowiedz
@Nemayu: Jeśli już zarzucasz mi niewiedzę to warto abyś to czymś poparł. Wtedy możemy sobie na ten temat podyskutować. Natomiast jeśli masz podejście z typu "hehe gówno wiesz, zawijam kiecę i lecę" to to do niczego nie prowadzi i niczego to nie wnosi.
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: Ale ja nie chcę o tym z tobą dyskutować. Mógłbym, ale nie podchwyciłeś dalszej części wypowiedzi, więc nie ma to dla mnie sensu. Uczepiłeś się, abym ci tłumaczył, więc będzie to korzyść jednostronnna. Już zyskałeś, ale chcesz więcej. Nie chce mi się zwyczajnie. Jak ci się nudzi to możesz przejrzeć mój profil. Może na część pytań znajdziesz odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Nemayu: Widzisz jak na moje to wydaje mi się, że nie zrozumiałeś sensu mojej pierwotnej wypowiedzi. Uważam tylko tyle, że samo siedzenie na dupie niczego nie zmieni i nikomu to nie pomoże. Nie mówię, że myślenie o swojej przeszłości jest złe, ale ono potrzebuje też działania aby zmienić obecny stan rzeczy. Potrzeba równowagi między jednym a drugim. Tymczasem w niektórych skrajnych przypadkach jest tylko myślenie, użalanie się nad sobą i
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: Ludzie dają im złe odpowiedzi. Zupełnie niedopasowane, dlatego kierują swoje myśli do wewnątrz i poszukują odpowiedzi "samodzielnie". Naprawdę to dalej szukają, ale w inny sposób. Nie wypytują każdego kogo spotkają, bo to nie ma sensu. Zamknięcie się w sobie, by odpowiedzieć na swoje własne pytania to często jedyna możliwa droga i może prowadzić do skrzywdzenia innych tak jak każda inna droga. Jednak rzadko kończy się tym, że kogoś krzywdzą
  • Odpowiedz