Wpis z mikrobloga

Gdybyście mieli wybrać pomiędzy bliźniaczymi, nowymi modelami Skody Superb i Audi A4 (4x4, DSG, 265KM) - to który model byście wybrali i dlaczego?
Kurcze, nie moge się zdecydować. Audi 40k droższe, ale jakoś to lepiej w środku i na zewnatrz wygląda.

Pomimo tego, za taki hajs to obydwa biednie wyglądają tak na prawdę, ale to jedyne modele z taką mocą w kombi z cywilnych aut.

#motoryzacja #audi #skoda
  • 17
@SpalaczBenzyny: Wiem, że Superb jest trochę większy - ale próżno szukać bardziej zbliżonych aut w gamie VW (nie licząc Passata, który jest strasznie nudny). Obydwa są zaliczane do segmentu D. A6 jednak to trochę inna liga (chociaż przyznaje, że z wizyt w salonie zakochałem się w tym aucie i gdyby nie fakt, że kończy mi się leasing zaraz to odłożyłbym więcej na wkład początkowy i je wziął, bo auto wygląda rewelacyjnie,
to jedyne modele z taką mocą w kombi z cywilnych aut.


@DodatnieUjemny: Ciężko wymagać od auta użytkowego osiągów przy obecnej "filozofii", druga sprawa bez różnicy co wykop napisze już wybrałeś

jakoś to lepiej w środku i na zewnatrz wygląda

więc jaki sens dla głupich 40k szukać później wymówek i racjonalizować zakup.

Nawiasem superb to auto stricte pod zamówienia publiczne czyli jak najniższa cena w danym segmencie więc jako prywatne auto to