Wpis z mikrobloga

Ostatnio zaczołem dużo chodzic na spacery i codziennie spotykałem tą zgube w jednym i tym samym miejscu. Dzisiaj również go spotkałem i z racji, że był na drodze bardzo ruchliwej to postanowiłem go przenieś na drugą strone ulicy. Pech chciał że widziała to Pani mieszkająca obok. Opowiedziała mi, że kota ktoś porzucił i nie zamierza sie nim zajmować. Odszedłem kawałek dalej, myślac, że jak bede wracał to go zgarne do siebie. Po chwili się rozmyśliłem i wziąłem go do siebie.
Kotek jest bardzo przyjazny i mile nastawiony do ludzi. Mielismy już wiele przygód z kotami, wiec rodzice są pesymistycznie nastawieni aby go zatrzymac. Jak widać wynalazł sobie już miejsce wśród słoików () Ktoś poradzi co mam z nim zrobić? #koty #koteczkizprzypadku
Pobierz ForFun022 - Ostatnio zaczołem dużo chodzic na spacery i codziennie spotykałem tą zgub...
źródło: comment_1629575893W7KOPPxbVynjF52ZhJtZTb.jpg
  • 28
@ForFun022 najlepiej zadbać o niego i odrazu zrobić dobre zdjęcia i dobry opis i wystawić na jakiegoś oleiksa (najlepiej za darmo no bo najprędzej ktoś go wtedy przygarnie). Umyć, do weterynarza zabrać żeby przebadał, żeby ktoś kto go będzie chciał wziąć widział że kot jest zadbany, bo prędzej go wtedy przyjmą.