Wpis z mikrobloga

Dziś z ciekawości pierwszy raz w życiu założyłem Insta. Stwierdziłem że po oglądam sobie jak po tych paru latach wyglądają lochy z mojej starej gimbazy. Większość to były ostre #!$%@? 9/10.

Była szczególnie jedna taka w której widziałem przez jakiś czas kobietę marzeń mimo iż była straszna blacharą i odrzucał mnie jej charakter. Znalazłem na jej profilu na twarzoksiażce jej Insta i poraz pierwszy widziałem jej zdjęcie po jakichś 5 latach.

Jpdl xD Już 6miesiecy po maturach wstawiła pierwsze zdjęcie z brzuchem.
Z zajebistej figury która zawsze upierała w obcisłe sukienki zrobiła się jakaś napompowana gruszka i je to tak zostało.
Ale pojawienie się żylaków i poszarzałej skóry na kiedyś zajebistych nogach najgorsze.
W życiu tak mnie nie uderzyło jak ciąża może tak oszpecić. Teraz to oczywiście #!$%@? grubaska z pomarszczonym ryjem xD
Po pisałem trochę do typa co jeszcze siedzi w mieście w którym się uczyłem i mi napisał że tego gówniaka jej zrobił typo z którym była na studniówce (student 25 lvl oczywiście xD) i że nie chciał się brać za ojcostwo i go wzięła na alimenty.
Ale najlepszy jest jej gówniak. W życiu nie widziałem tak brzydkiego z mordy dziecka. Na pierwszych zdieciach z okresu jak jeszcze srał pod siebie wygląda jak pomarszczony prosiak. Ostatnie zdjęcie wcale nie są lepsze xD

#!$%@?, pomyśleć że j miałem jakieś fantazje o życiu z tą szmatą.
W życiu do mnie tak mocno nie dotarło że nas wszystkich czas w końcu wyrucha w dupę()

#bekazpodludzi #rozczarowania #p0lka
  • 4
@ParaS0lpartyzant: Ja też jak sobie patrze na laski które mi się podobały ale z jakichś względów nie wyszło i muszę przyznać że kobiety szybko sie starzeją. Ja lvl 25, wysportowany, młodo wyglądający a większość z tych lasek wygląda jak pół dupy zza krzaka, ulane od pizzy spożywanej przy codziennych seansach na netflixie. Uderza mnie to jak dużo z tych lasek jest samotnymi matkami, czyżby wszystkie trafiały na złych facetów ?( ͡