Wpis z mikrobloga

Rozmowy z Wami pozwoliły mi na nowo spojrzeć na okres który przeoczyłem.

W wieku 20 lat wyjechałem do Holandii dorobić sobie trochę eurasów by otworzyć pierwszy biznes. Pracowałem w Zieleni Miejskiej. Zajmowałem się pieleniem, wyrywaniem chwastów, koszeniem trawy. Do naszych obowiązków należały też opryski miejsc gdzie miało nic nie rosnąć - place, chodniki itd.

Zatrucie takimi substancjami może powodować objawy jakie mam oraz przebieg choroby. Nic to nie zmienia w mojej sytuacji, ale nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u neurologa by potwierdzić możliwą przyczynę powstania.

Dlaczego nie brałem tego okresu pod uwagę? Pracowałem tam z 3 osobami, z którymi nigdy więcej nie miałem już w życiu kontaktu. Byli ze śląska, nie pamiętam już nawet ich imion. Od miesięcy próbuje zrozumieć dlaczego umiera mi mózg. Możliwe, że dzięki Wam uda się to wyjaśnić.

#ciekawostki #parkinsonizm #neurologia #medycyna #csiwykop
Pobierz damccio - Rozmowy z Wami pozwoliły mi na nowo spojrzeć na okres który przeoczyłem. 
...
źródło: comment_1629555401w9Krftv5eVv0MwAw9H81qC.jpg
  • 64
@michlo2:

Wyszukanie frazy 'czy glifosat powoduje raka' w Google, Bing czy DDG za każdym razem zwraca artykuł z totylkoteoria.pl na pierwszym lub drugim miejscu. Zatem tak - jesteś żenującym kłamcą.
W artykule są źródła do prac naukowych, w tym do wyników badań podważających wnioski z monografii IARC - https://academic.oup.com/jnci/article/110/5/509/4590280?login=true daruj sobie więc ten cherry picking, kłamczuszku.
Do komentowania żenujących insynuacji na mój temat nawet się nie będę zniżał, bo wiem, że
@gray Nie będę tego ciągnął dalej, wyraźnie masz tu jakiś cel i znowu nie odpowiedziałeś, cała wiedza oparta na portalu przypadkowego autora, widać pasuje Ci narracja że coś udowodnili bo tak Ci wygodniej. WHO mówi be ale ktoś inny mówi cacy więc jest cacy, #!$%@? WHO. Krótko mówiąc, nara pharma trollu
@michlo2

Nie kłam - autor jest znany z imienia, nazwiska i dokonań, czyli dokładnie odwrotnie do twojego "źródła".
Oprócz jego artykułu dostałeś też linki do innych prac naukowych - jesteś na tyle dziecinny, że myślisz, że jak je zignorujesz, to znikną?
O czym konkretnie od WHO mówisz? Naucz się podawać źródła.