Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiepska praca, brak oszczędności, brzydota, samotność przez całe życie, trzydziestka na karku. Gorzej chyba być nie może. Jakby jeszcze żyć z kimś to by jakoś się przędło a tak to wegetowanie. Niestety kobietą nie jestem wiec szanse na związek wynoszą 0. Smutny los czeka dziś nieatrakcyjnych mężczyzn, bardzo smutny.

Tak leci rok za rokiem i ciągle się tkwi w tej stagnacji. Czasem założy tindera by móc chociaż sie cieszyć z dwóch par na tydzień gdy każdą daje się w prawo. I nic nie dały zmiana zdjęć i opisu. Brzydota jest mierzalna, i każda widzi, że jestem brzydki. Nic też nie zmieniło selekcjonowanie par, poza zmniejszem z 2 par na jedną. Najwięcej par miałem gdy pozbyłem się głównego problemu ze zdjęcia czyli zostawiłem samo tło. Nagle tygodniowo par miałem aż 6.

Znajomi się wykruszyli. Praca, dom, dzieci. Inny kumpel wyemigrował na stałe. I tak oto sobie egzystuję.

Kiedyś się myślało, że będzie się miało dzieci w tym wieku a teraz to abstrakcja. Rodzina już powoli przestaje nawet pytać. Chyba zrozumieli, że nie ma szans. Nie z tą twarzą ;(
#przegryw #tfwnogf #tinder #samotnosc #depresja #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611e4ac9bb9659000a2331cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 28
  • Odpowiedz
Jak to zrobiłeś Miras, każdy ma w życiu jakieś możliwości? Piłeś przez większość wolnego czasu do momentu aż zostałeś sam? Zrób sobie jakieś papiery na lepszą robotę i tam kogoś poznaj.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ciezko cos doradzic Mirku, ale moze sprobuj mimo wszystko cos zmienic- moze odchudz twarz (jesli pijesz albo masz lekka nadwage), to jednak robi spora roznice w odbiorze. Ewentualnie zjedz czache na lyso. Mozesz sprobowac cwiczyc miesnie szczeki, ale ponoc sporo przez to problemow zdrowotnych jest- najlepiej sam poczytaj i rozwaz czy warto. Bede trzymal kciuki
  • Odpowiedz
MeksykańskiSeba: @Bogeson: nie trzeba być pijakiem, wystarczy być nieatrakcyjnym fizycznie i autystycznym introwertykiem. Sam mam 37 lat i podobną sytuację jak OP. Gdzie bym nie był i co nie robił to i tak żadnej nie poznam, bo jestem dla nich niewidzialny, a sam się do żadnej słowem nie odezwę.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Bosz.. Z przegrywami to tak zawsze? Starasz się jakoś załagodzić jego cierpienie słowem, a ten strzela zaczepnymi tekstami. Apropo mnie miałem 2 intensywne i burzliwe 1.5 roczne związki. Dalej w to brnę ale nie na siłę bo życie pokazało mi, że szczęścia w związku nie znajdę tylko sam muszę je odnaleźć w sobie i to chciałem Ci głąbie przekazać. Powodzenia w ogarnianiu psychiki. Pokój
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: hmmm no to w drugą strone- spróbuj ocieplić wizerunek- jakieś okulary zerowki, golfik, fotka z kotkiem czy co tam akurat żywego będzie w okolicy. Próbuj, działaj, notuj wnioski

PS. Na zwiększenie masy- zwiększenie tłuszczów w diecie to nie jest dobry pomysl. Znajdziesz na pewno masę artykułów o tym, korzystaj z doświadczenia innych w tym wypadku;-)
  • Odpowiedz
OP: @MatPoz1 no tak, wystarczy brać zimne prysznice jak Bezos czy Trump i pieniądze z nieba spadną… propaganda sukcesu ma się dobrze.


@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem że chciałeś usłyszeć - spoko jest ok. nic nie rób z sobą, a w końcu znajdziesz jakąś dziewczynę? Dobrze wiesz że tak nie będzie.
  • Odpowiedz