Wpis z mikrobloga

Jaka akcja na dobranoc. Zatrzymałem pijanego kierowcę, wyjąłem kluczyki z auta, kazalem czekać. Policja w drodze. Zaczął uciekac, to go polozylem na ziemi. Zaczął sie drzeć że fo kręgosłup boli, zlecieli sie obrońcy wolności, ze na spokojnie stary, pusc go, to na luzie trzeba i delikwent sie ulotnił. Ja go ganiać nie bede. W nagrodę dostalem nocna wizytę na komisariacie zeby złożyć zeznania. Bo oczywiscie nie da sie na miejscu. Dajcie kilka plusów bo spac chce sie mocno.
#policja #pijanykierowca #polskiedrogi #stopcham
voodoo3 - Jaka akcja na dobranoc. Zatrzymałem pijanego kierowcę, wyjąłem kluczyki z a...

źródło: comment_1629406587EuHtjrddutg3egCdUKdPn8.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Właściciel auta zostanie wezwany na wskazanie kierowcy, poda 10 osób w tym 8 Ukraińców i koniec roboty, potem pora na csa.
  • Odpowiedz
  • 3
@Smartek: A niestety nie wiem, o 00:30 wyszedłem z przesłuchania, po drodze minąłem tylko lawetę w obstawie z tym autem.
Musze powiedzieć ze policjanci sie mocno zabrali za sprawę, bo na miejsce oprócz 2 patroli, przyjechała ekipa z psem tropiącym nawet.

@voodoo3: jutro trzeźwy zjawi się na komendzie i powie, że był trzeźwy, że go zaatakowałeś. Masz p********e troche xD


@LM317K: To pracownik stacji wskazał go
  • Odpowiedz
@voodoo3 Ja już więcej nie zatrzymam pijanego i nie wyciągnę go z samochodu, bo przez to miałem więcej nieprzyjemności niż korzyści. Do tego patola groziła mi, że za to spali mi dom, a policja ciągała mnie po komisariatach listami poleconymi. Ogolnie polskie prawo i policję oceniam 2/10, bo i tak nic gościowi nic nie zrobili, bo przyjechali po 2 godzinach jak się n------a rodzinka zawinęła z samochodu z buta do domu...
  • Odpowiedz
@voodoo3: o nie, jesteś komuchem zabierającym komuś wolność.
A tak serio to dobra robota. Każdy w internecie jest mądry do pisania, że on to by zrobił lepiej albo inaczej, a kiedy przychodzi co do czego - mało kto ma jaja do tego.
  • Odpowiedz
@voodoo3: gościu jeszcze Cię zaskarży za napaść a po alkoholu już dawno nie ma śladu. Nie stosuje się środków przymusu bezpośredniego, auto zabezpieczone i to wystarczy
  • Odpowiedz
@voodoo3: Następnym razem musisz uświadomić tym tumanom, że jak puszczasz ochlejmordę to oni biorą za to odpowiedzialność i czy nadal podtrzymują swoje zdanie.
  • Odpowiedz