Wpis z mikrobloga

boje sie tam wejsc, bo mnie nastraszyliscie wczoraj tym "poczekaj na lab x16" xD Kurde na prawde nie spodziewalem sie ze tak sie w to wkrece, dzisiaj troche pogralem i stwierdzilem ze laboratorium zostawie na jutro, bo wole sie delektowac gra niz ja skonczyc w kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydawalo mi sie tez ze to ciezka gra bo nie moglem jakos w to celowanie, dzisiaj troche ogarnalem i gra sie o niebo lepiej, chociaz mam wrazenie ze przeciwnicy to gabki, a nie ludzie xD Specjalnie zeby sie wkrecic w klimat to zaslonilem rolety, pogasilem swiatla i serio jak nie lubilem nigdy takich gier, to chyba wlasnie zaczely mi sie podobac :D Zbroja obsrana niesamowicie, jak pijawka mi na glowe wskoczyla kiedy ratowalem goscia w budynku niedaleko Dzika to chyba pol osiedla uslyszalo moje "khhurwa #!$%@?" ( ͡º ͜ʖ͡º) Aha, no i zachcialo mi sie fov zmieniac to odstawilem numer i ustawilem na 90 i nie moge tego zmniejszyc xD
#stalker #gry
źródło: comment_1629401210JzgPiFGDOaeRadqS4zhUp1.jpg
  • 14
@methhod: Pierwszy kontakt z tą grą to było coś wspaniałego. Pamiętam, jak jeszcze nie wiedziałem czego tak właściwie się po niej spodziewać i zwiedzam sobie dziarsko opuszczone tereny kolejowe, a niedaleko mnie unoszą się jakieś dwa świecące punkciki. Zaciekawiony pochodzę bliżej, a tu nagle jeb, z głośnym rykiem pojawia się pijawka! Zawał i obsrana zbroja...
@United: Teraz juz mniej wiecej ogarniam strzelanie weic nie idzie tak zle, celuje bez namierzania bo tak to ciezko jakos to leci. zanim pierwszy raz odpalilem to myslalem ze to bedzie na zasadzie 1shot1kill w jedna i druga strone ;p
@woleratler: Shadow of the Chernobyl
@methhod: jak lubisz srac pod siebie polecam amnesia the dark descent. Kilka lat temu to grałem, od połowy gry już bez dźwięku i tylko w dzień bo można zawału dostać. Średnia grafa, super klimat i fajny pomysł w ogóle na grę =). Na yt pewno filmików amnesia scarest moments