Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@mel0nik: 但是波蘭語也有復活節彩蛋,只是在其他地方,也許在適合作者的地方?
英語翻譯人員在這裡盡了最大的努力,他們可以放手一搏,他們的做法不同——還有什麼? 這就是翻譯的全部內容,結果很好,例如您喜歡它,那太好了,語言學家已經找到了。 但我真的不明白對波蘭方案的貶低。
至於我 - 它很好,準確,有趣並且與情節協調。 我認為你現在正在用武力尋找問題。
S.....7 - @mel0nik: 但是波蘭語也有復活節彩蛋,只是在其他地方,也許在適合作者的地方?
英語翻譯人員在這裡盡了最大的努力,他們可以放手一搏,他們的做法...

źródło: comment_1629395895URcKmfZST96yJTUfyWlpzY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Samurai77:mesjasza stulecia XDD bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio Ale mnie dziś gra zaskoczyła... CP ma bugi a to są ficzery i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony robi buble kontrolery i wychodzi że GTA filmy OK, CP lepsze od GTA
Wrrnatorr - @Samurai77:mesjasza stulecia XDD bo z taką mordą to bym od razu skoczył z...

źródło: comment_1629395954H3Fltviu5iQzqRDU2yRjf2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mel0nik: @Wrrnatorr: Chronologia:
Powstaje polska wersja z różnymi easter eggami w różnych miejscach, od Szymborskiej po Lema.
Powstaje wersja angielska z „wolną ręką”, bo też ma błyszczeć. Lingwiści wspinają się na wyżyny kunsztu, wstawiają swoje odniesienia kulturowe z dużą dowolnością.
Angielska wersja staje się bazą do pozostałych tłumaczeń, tłumacze pracują odtwórczo, niekoniecznie ingerują w tekst.
I teraz według Ciebie polski zespół powinien przejrzeć tekst angielski i skopiować ich
  • Odpowiedz
@Samurai77: I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Badoski trollu włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD No i skończyło się pobieranie #fallout76, nareszcie sobie zagram jak człowiek w grę a
  • Odpowiedz
@Dbzdur: Nie usuwaj wpisów jak ktoś ciebie weryfikuje, robisz gówno burzę a sam nie zweryfikujesz co klepiesz i wychodzi że, PS4 nazywa dzieciakiem bo ta gra nie działa w 8k120 z wszystkimi efektami RT na tosterach . Hitman 3 to gra do przejścia w kilka minut .... a ludzie narzekają na szybkie 15 h skróconej gry cp2077 :) Konsolowcy będą musieli poczekać do PS6 żeby zobaczyć CP takiego graficznie jak
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Polska i angielska wersja powstawały niezależnie, ile razy można to pisać? Więc smaczki i koncepty eastereggowe nie będą się pokrywać, bo nie taki był cel, żeby się pokrywały w tych samych miejscach, tylko żeby były.

A pozostałe języki dostały wersję angielską i z niej skorzystały również w odniesieniu do inspiracji.

Grałeś w gruncie rzeczy w dwie wersje naraz, jedną werbalną, drugą w warstwie napisów. A one powstawały od siebie
S.....7 - @Pawcio_cukierek: Polska i angielska wersja powstawały niezależnie, ile raz...

źródło: comment_1629396095PxsCWcGaoPuaDEidcvM1nl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mel0nik Co se děje? Splnila se všechna má slova o kybernetickém šrotu? Kde chválící ​​hra Cipek vydá multi hned po vytažení zlatého vlaku poblíž Wałbrzychu, protože mé názory jsou ceněny, a ne „viděl jsem odraz měsíce v kaluži žvýkání moči“ - hra desetiletí. Jste Jareczek z Chłopaki, abyste si vzali to, co si myslí, že PlayStation se zastavil na dvou XD A stahování # fallout76 skončilo, konečně budu ve hře hrát
E.....y - @mel0nik Co se děje? Splnila se všechna má slova o kybernetickém šrotu? Kde...

źródło: comment_1629396118h5CPzUIerzaF5POZpbt9Gh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Dzień dobry NC. Jest 4.40 rano. Czas na poranny rozruch Cyberpunk to gra na 15h a Sony nadal robi buble kontrolery i wychodzi że GTA filmy OK, CP lepsze od GTA już nie OK do CP potrzebne dobre GPU, moje było u mnie chwilę po premierze. Ta wersja jest najmocniejsza na rynku mój telefon ma więcej ram niz PS4 poza tym w poradniku nie ma slowa o aktach, wiec
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: God morgon NC. Efter morgonen uppvärmning 6 km skytte träning i CP var inte förgäves, 3: e plats i Warzone, och det är Sony drar spelare eftersom de tjänade några pengar så det finns ingen mening med att vända ryggen på cdpr och Ubisoft igen förstörde Valhalle med en patch eftersom jag inte är uttråkad i CP 110h av spelet och fortfarande inte klar ännuacaly denna hejt föll av
mel0nik - @EnJoyyy: God morgon NC. Efter morgonen uppvärmning 6 km skytte träning i C...

źródło: comment_1629396165iBabYU4PPCQMpqCXp2dgEl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: To nie losowe, sam zrobiłem foto i porównałem że prawie jak w CP ? CP v Real - taki śmieszek z mojej strony.... R* oszukał graczy wydając 3 razy tą samą grę na 3 generacje dlatego że cudowne UBI właśnie zwaliło dużego patcha 1.2. Na niczym się nie znasz A w GTA V nie ma nawet rozwoju postaci
  • Odpowiedz