Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś z użyktowników taką kurtkę(Brandit Kurtka Bomber)? Kupiłbym ją ale, ale patrząc na zdjęcia ze sklepu, jest ona bardzo podobna do tych z sieciówek typu House, Cropp itd. Chciałem ją kupić ze względu na cenę, chociaż korci mnie dołożyć trochę i kupić taką z Alpha Industry. Chyba, że są kurtki lepsze jakościowo i cenowo podobne do tej ze zdjęcia. Nie znam się na tym, więc chciałbym jakąś opinię. #modameska #moda #streetwear
soviet_connection - Czy ma ktoś z użyktowników taką kurtkę(Brandit Kurtka Bomber)? Ku...

źródło: comment_16293637238bGY8qi1qYUQs5kyNh5JEn.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Brandit


@soviet_connection: Z dwa sezony temu zamawiałem inną kurtkę akurat z Brandita - i z wykonania nie byłem zadowolony (zamki, szycie itp) - odesłałem. Lonsdale - obczaj - pewnie będzie podobna cena (1/2 ceny jak za Alpha), a lepsze wykonanie
  • Odpowiedz
@warius: Nawet pierwsza dekada lat 2010. Potem sie faktycznie posypalo - obecnie to nawet subkultur mlodziezowych nie ma. W mojej mlodosci ( lata 2000-2010 jako okres nastoletni przyslowiowy ) skinow bylo juz malo a teraz jakiegos zobaczyc to trzeba by chyba specjalnie szukac :D A takiego nastoletniego to juz ze swieca.
  • Odpowiedz