Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
580 745 + 79 + 31 + 67 + 66 = 580 988

Trochę ponaginam reguły zabawy. Na koniec lipca szybki wypad na weekend w góry, trasy po 66km to Velo Czorsztyn startując z Trybsza, a druga to Velo Dunajec/Szlak Wokół Tatr z tej samej bazy. Trasy super. Velo Czorsztyn niestety w weekend mocno obładowane turystami, którzy byli trochę nieszczególnie odpowiedzialni (jazda całą szerokością, nieskoordynowane manewry lewo/prawo, dzieciaki pędzące na zjazdach). Jak ktoś ma możliwość wybrać się, to gorąco polecam. Z kwestii technicznych proponuję trasę ustawić tak żeby zjechać do Sromowców od północy, podjazd w drugą stronę nie jest zbyt przyjemny, wąsko, brak wydzielonej DDR.

Velo Dunajec i Szlak Wokół Tatr też wyglądają na świetne drogi. Jechałem kawałkami obu szlaków tak żeby dojechać z Trybsza do Czerwonego Klasztoru od strony Słowacji, następnie wrócić przez Sromowce. Jak ktoś zainteresowany mogę udostępnic GPX czy dać linka na Stravę.

Niestety, jeszcze zanim wsiadłem w górach na rower, 7 godzinna jazda samochodem ujawniła problemy mięśniowe. Niesamowite skurcze które w górach udało się trochę załagodzić dłuższymi sesjami rozciągania i maściami. Po powrocie było w miarę ok, ale podczas urlopu nad morzem byłem wyłączony z jazdy do Velo Baltica, a trasa (przynajmniej w zachodniopomorskim) wyglądała świetnie.

Na koniec wczorajsze 79 na spotkanie z @Dewastators i @solimoes. Trochę minęliśmy się na trasie, ale ostatecznie udało się załapać w maku na Puszkina. Trochę pogadane, odprowadziłem kolegę na dworzec i heja do domu.

Max square: 8x8
Max cluster: 170
Total tiles: 662 (+61)

#rowerowyrownik #ruszlodz #kwadraty #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz babool - 580 745 + 79 + 31 + 67 + 66 = 580 988

Trochę ponaginam reguły zabawy. Na ...
źródło: comment_1629356857yT3QzYXnGDqtcVrM7DdsiN.jpg
  • 11
@babool mam pytanie z innej beczki. Chcę kupić drugi rower (mam już szosę) do jeżdżenia niekoniecznie szosa ale właśnie trasami green elo lub czymś podobnym gdzie nie do końca będzie asfalt. Poleciłbyś raczej gravlera czy MTB? Nie chodzi mi o model tylko ogólnie rodzaj. Pozdrawiam i życzę miłych przyszłych wyjazdów.
@TomAss83 odcinki którymi jechalem były częściowo poprowadzone na DDR, a częściowo po zwykłej drodze. Podejrzewam ze nie wszędzie dało się zmieścić ścieżkę, ale mogli chociaz machnąć pas dla rowerów, bo generalnie kierowcy lokalni i przyjezdni #!$%@?ą.