Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:00, Czwartek, 19 sierpnia 2021. Imieniny: Bolesława, Juliana. Słońce wstało dziś o 05:30. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:10. Ciemna noc zapadnie o 21:42, ale gwiazd można wypatrywać od 20:50.
  • 11
No dzień dobry, małymi kroczkami idę w weekend. Dzisiaj tylko popołudniówka - pierwszy ranek wolny od bardzo dawna :) Wyspałam się, ale nie narzekam bo przynajmniej wypłata zostanie utrzymana na trochę lepszym poziomie niż to się zapowiadało. Liczyłam na więcej wolnego i jakiś wypady jednodniowe tam gdzie nie miałam nigdy czasu - m.in do @shitty_support ale ostatecznie skapnęło mi się więcej dyżurów niż myślałam. Korzystam bo jak mi znowu zamkną pracę z
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Dziś wolne, to sobie leżę, ale muszę już wstawać. Za tydzień już się przeprowadzamy, busa mamy załatwionego, także tylko trzeba się spakować do końca. Muszę jeszcze dwa kwiatki przejrzeć, żeby je przygotować na transport, spakować sprzęty do kawy i trochę garnków. A wczoraj było jeszcze