Wpis z mikrobloga

@CounterStrike16: Trzeba, ale niekoniecznie będzie kontrola, najlepiej sprawdzić konkretnie w kraju do którego chcesz jechać. Na przykład Słowacy jakiś czas temu zwiększali liczbę kontroli na granicy z Polską (Tatry), Chorwaci z miesiąc temu kompletnie zamknęli przejście graniczne ze Słowenią i sprawdzali każdego kto chciał przejechać (było głośno o tym w Internecie), Włosi mają to wszystko gdzieś i w ogóle policji tam nawet nie widziałem :D Kwestia szczęścia i indywidualnego podejścia konkretnego
@4833478: tak, poleciałem zbyt mocno z tą Szwajcaria, wrzucając ją do tego samego worka co Włochy/Niemcy, ale przejeżdżać będę właśnie przez ten kraj i to poniekąd taki "skrót myślowy". Dziękuję oczywiście za sprostowanie
@CounterStrike16: Zasady przekraczania granic są pewnie podobne bo to jednak Schengen. Jak teraz z kontrolami na granicy to nie wiem ale zwróć uwagę, że w Szwajcarii jest teraz sporo nowych przypadków więc nie wiadomo czy zaraz znowu nie będzie cyrku z zamykaniem granic. No i jest też różnica czy będziesz tylko przejazdem czy na dłużej, ale jak się to udowadnia to nie wiem.
4833478 - @CounterStrike16: Zasady przekraczania granic są pewnie podobne bo to jedna...

źródło: comment_1629315717iSueaajgPjrAEu4KyyuDRF.jpg

Pobierz
@Hubsky_: Nie przez pewien okres, a cala zime mieli otwarte stoki narciarskie. Sezon zaczalem jakos koniec pazdziernika na stoku, a ostatni raz na nartach w polowie kwietnia zjezdzalem. Jedynie byly kwarantanny, zaleznie skad sie przyjezdzalo - dla polakow na chyba 1,5-2 miesiaca w czasie zimy.