Wpis z mikrobloga

Przejdźmy do podsumowania wykopowego rankingu najgorszych nadmorskich miejsc na wakacje.

1. Mielno- 447 plusów
2. Władysławowo- 257 plusów
3. Międzyzdroje- 66 plusów
4. Kąty Rybackie- 37 plusów
5. Sarbinowo- 31 plusów
6. Karwia - 20 plusów
7. Łeba - 10 plusów
8. Gdańsk, Jelitkowo- 7 plusów
9. Darłówek 3 plusy
10. Rowy - 2 plusy

Chciałbym podkreślić, że skupiamy się głównie na atmosferze danego miejsca (ludzie, jedzonko, spanie). Woda i plaże raczej są takie same, więc bardziej chodzi o wakacyjny klimat na który wpływ mają ludzie.
Osobiście lubię miejsca z topki i mam do nich sentyment ale wiem jak to jest w sezonie i wtedy bym omijał szerokim łukiem :D

Możecie jeszcze dopisać coś w komentarzu, zobaczymy czy pojawi się inne miejsce, które wskoczy do wykopowego top 10.

#wakacje #podroze #podrozujzwykopem #baltyk
Bitszkopt - Przejdźmy do podsumowania wykopowego rankingu najgorszych nadmorskich mie...

źródło: comment_1629297640ByRIMKlqvlvXiLpDm5GlKp.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sked: To je nr. 1- Mielno xD
Na tym zdjęciu jest wszystko z czym kojarzy się typowy polski kurort xD No może nie widać bud z zapiekankami i hamburgerami/kebsami ale gdzieś tam na pewno przeciska się gość z kukurydzą, na środku stoją dmuchane atrakcje dla dzieci, a w na wolnej przestrzeni parawany ( zarezerwowane od 5 rano)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bitszkopt: byłem w kilku miejscach z rankingu i była masa ludzi. Ja niczego się nie spodziewam po tych miejscach. Najgorzej było w Rowach w okresie zimowym. Jeden sklep otwarty a do tego dom że ścianami z kartonu. Na dzień dobry przywitała nas para która nie ukrywała co robi. Moja narzeczona na dzień dobry powiedziała żebym na nic nie liczył jak tak słuchać xD Ten dom był tak wyciszony że jak
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: Jednak nie mam czego żałować że nie byłem na polskim morzem w wakacje, bo to co tu widzę to jedno wielkie XD tymczasem w takiej Maladze czy Kadyksie mimo że plaże mniejsze to jakoś więcej miejsca było, kulturka wśród ludzi, ktoś się tam chlapie wodą inny opala, nikt nie krzyczy i przede wszystkim żadnych parawanów i odgradzania się żeby nikt nie widział jak Janusz wali harnasia XD
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: Jako mieszkaniec Darłówka, podoba mi się ten ranking. Jeśli ktoś by się zastanawiał nad przyjazdem tutaj to we wschodniej części jest super plaża dla dzieciaków, choć ogólnie miejsce jest polecane dla rodzin z dziećmi. Oprócz tego samo miasto Darłowo składa się z historycznego centrum plus oddalonej o 3 km części nadmorskiej, więc mamy jednocześnie plusy większej miejscowości i plusy mniejszych miejscówek nadmorskich. Oczywiście jest też tandeta i ścisk w
  • Odpowiedz
  • 1
@Bitszkopt Polskie morze jest przepiękne i klimatyczne. Warunek to jechać poza sezonem. Najbardziej mnie boli jak w nadmorskich miejscowościach straszą te pozamykane budy zbite z płyt OSB z jakimiś sezonowymi gówno biznesami. Bardzo to szpeci. Ale uwielbiam spacerować po kilkanaście km przepięknymi plażami, przy szumie morza. Bardzo to oczyszcza głowę. Jednak faktem jest że główny urlop spędzam gdzieś na południu Europy bo uważam że szkoda mi urlopu na #!$%@? się na
  • Odpowiedz