Wpis z mikrobloga

Tak se mysle, ze ludzie sa strasznie wybiórczy. Akceptują rzeczy, które uważają za ohydne, ale pod warunkiem że dotyczą ich samych lub środowiska w którym się obracają, ale to samo obrzydza ich u innych.

Taki #jedker był współautorem #waucie

_"Część osób zarzucała Jędkerowi, ze jego projekt Monopol był kopią kawałka „W aucie” Sokoła i Pono. Nie wszyscy wiedzą jednak, ze był on współautorem tego kawałka i nie pojawił się w klipie tylko dlatego, że spóźnił się na samolot. – Jestem współautorem tej piosenki, więc stwierdzenie, że Monopol był kopią, że ja kopiuję tę sytuację, kopiuję samego siebie? Ludzie, weźcie się pi*rdolnijcie w łeb. Nie da się samego siebie skopiować. Albo jesteś sobą i coś robisz, albo nie robisz. Skoro było rozpowszechniane, że jestem kseroboyem, że kopiuję “W aucie”, to widocznie komuś musiało na tym zależeć – komentuje Jędker w rozmowie z Arturem Rawiczem."_

Kiedy więc powstał Monopol to zrobiono z niego #!$%@? wie co i #!$%@? wie kogo. Wygnano z rap sceny jednocześnie propsując Sokoła za "W AUCIE". Sokół to wiadomo, że dystans do siebie, a Jędker poleciał na kasę, którą wygenerował sukces "W AUCIE"

Ludzie potrafią sobie uzasadnić co chcą i w jaki tylko sposób chcą. I dziwić się, że tutaj jest jak jest. Po porostu jest.

#wwo #sokol #rap #hiphop #muzyka #polska
T.....k - Tak se mysle, ze ludzie sa strasznie wybiórczy. Akceptują rzeczy, które uwa...
  • 11
@TrolJanek: #!$%@? tam, sokół nie ma kija w dupie i pozwolił sobie na odskocznie dla jajec i zapomniał o tym. Jędker realista od fleszy dystans chciał zrobić skok na hajs i zaczął się przebierać jak debil w koszule ze stojącymi kołnierzami i włosami na żel. Dodatkowo jeszcze śmiał się w wywiadzie z tych co go krytykują i że się tym w ogóle nie przejmuje bo on teraz liczy hajs a potem