Wpis z mikrobloga

erialach na Netflix mówią, że to samo dobro!!!!! kwiiiiiiiii


@amantadeusz: LEWACTWO, MARKSIZM, KWIIIIII!!!!!!!!! Durne lewaki nie chcą iśc na pasku Łukaszenki i prawaków, a przecież na jutjub mówią wyraźnie, że kilku uchodźców #!$%@? 400 milionową Unię Europejską!
  • Odpowiedz
Mieszkam w najbardziej imigranckim miescie Polski i głowny efekt to więcej knajpek z żarciem.


@Filipterka25: Jesteś jakimś rodowitym warszawiakiem z Podlasia, z 3 letnim stażem? Bo tak to właśnie brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyjmijmy, że tak jest - ale pisałeś o oficjalnych drogach,
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR gdzieś widziałem wypowiedź, że imigranci pasją się czy to Niemcy/Francja... To ja bym na miejscu tych borderguardów krzyknął "Здравствуйте товарищи ". I by wyszło, że Białorusini ich kiwają :)
  • Odpowiedz
@niko444: każdego kto poprosi ¯\_(ツ)_/¯ przez ponad rok mieszkała u nas bezdomna całkowicie za darmo, łącznie w ciągu jednego tylko roku przenocowaliśmy ich kilkunastu, drugie tylko odwoziliśmy do okolicznych hosteli. Całe życie jestem wolontariuszem zarówno w zorganizowanych fundacjach jak i działam na własną rękę jako streetworker. Tak zresztą poznałem obecną dziewczynę, oboje rekrutowalismy sie do projektu w rogu Afryki. Ateista here.

Więc jeśli w kraju gdzie podobno jest 80% wierzących, najpopularniejszy kanał na youtubie jest prowadzony przez zakonnika, biblia jest najpopularniejszą książka i tak dalej jest problem, by przyjąć w skali kraju kilka tysiecy osób, to nie zasługujecie na to by nazywać się dziećmi Bożymi, skoro odtrącacie swoich bracii siostry.

To kościoły powinny ich przyjąć. Myślisz, że Jezus by ich
  • Odpowiedz
@Davidozz: Ale co sie nie zgadza? Pokazujesz mi tabelkę z wydaną zgodą na pobyt, która wciąż jest wydawana po cichu. Pamiętasz wcześniejsze problemy z limitami uchodźców? Pamiętasz marsze w proteście przymusowej relokacji? To było za rządów PO. Dzieki temu PIS wygrało wybory i robi to samo, tylko po cichu.
  • Odpowiedz
No tak, masz w dupie że nie ogarniemy takiej liczby.


@hansschrodinger: Ogarniemy, ogarniemy - problem w kwestiach migracyjnych w urzędach wynika z teo, że tam jest po kilkadziesiąt procent wakatów. Sprawy nie są trudne, będzie kasa (w sumie nieduża) to spokojnie zwiekszy się ich wydajność kilkanaście razy.

Pamiętasz wcześniejsze problemy z limitami uchodźców? Pamiętasz marsze w proteście przymusowej relokacji? To było za rządów PO. Dzieki temu PIS wygrało wybory i robi to samo, tylko po
  • Odpowiedz