Wpis z mikrobloga

Czyli Litwini się zachowali zgodnie z planem białoruskim - im nie chodzi o żadne "destabilizacje", tylko o to, by granica UE-Białoruś była trudna do sforsowania dla uciekających Białorusinów. Tak samo jak ISIS robiącemu okazjonalne zamachy na Zachodzie nie chodziło o ubicie kilku losowych Europejczyków, tylko by Europejczycy nie przyjmowali spieprzających Syryjczyków.


@Filipterka25: Tak, dokładnie o to chodzi xD Bo teraz granica z Białorusią jest zamknięta i nie mogą do nas
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: W Polsce od 2015 roku przybyło ponad 100 tys emigrantów z państw bliskiego wschodu oraz okolic Indii. Dużo czy mało? Bo jak by ich upchnąć do jednego miasta, to dużo, ale że się rozjechali, to mało. 37 mln Polaków i 100 tys emigrantów obcych kulturowo to nie jest sytuacja zagrażająca Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º) W Polsce jest za to ponad 1,2 mln emigrantów z
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR A będzie jeszcze gorzej bo strażników granicznych brakuje a także jest już mało miejsca w tych ośrodkach dla cudzoziemców. W moim mieście rodzinnym 5 lat temu ludzie dali by się pociąć za robotę w sg, a teraz coś komuś nie przypasuje to rzuca papierami i elo, przez co mianowania nowych strażników wyglądaja jak rozdanie świadectw w liceum
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: Przecież taka narracja o Polakach idzie wszędzie. Od zawsze jest negatywna a przez setki tysięcy Ślązaków wyjeżdżających za granicę i robiących patolę patrzą na nas jak na zwierzęta.
Z takimi Afgańczykami jest podobnie a nawet gorzej, bo o ile Polak ma opinię pracowitego debila bez języka tak w przypadku ludzi z tamtych rejonów świata opinia tozbija się o gwałty, morderstwa, fałszywe dokumenty itd.

Przestań #!$%@?ć, bo mogę się założyć
  • Odpowiedz
Przestań #!$%@?ć, bo mogę się założyć że nie mieszkałbyś na osiedlu pełnym tych ludzi.


@KCPR: Ja to bym ogólnie nie chciał mieszkać na osiedlu z 80% bezrobocie, ale u mnie w Default City większość egzotycznych imigrantów kulturalnie sobie pracuje, kręci jakieś placki, zwija kebaby czy ma inne sklepiki. Większe ryzyko jest ze strony naprutych sebiksów z czwartej generacji MOPS-u.

A co my dużo tych wysp mamy? To płot na granicy z Turcją i taki nam powinien
  • Odpowiedz
@Filipterka25: wystarczy odpowiedni przekaz pójdzie do potencjalnych imigrantów to i Baćka nie będzie miał kogo wysyłać. Internet to potężne narzędzie.

Wysp to nie mamy, ale granicę z Białorusią ok. dwa razy dłuższą niż lądowa Grecji z Turcją.


I co z tego? Jak trzeba to trzeba. Kasa się znajdzie. maruderzy w Grecji też pewnie gadali że granica jest za długa na postawienie
  • Odpowiedz
mamy wpuszczać Irakijczyków bo oni sobie chcą wejść?


@BigGuy: Możesz nie wpuszczać bez prymitywnego odhumanizowania ludzi i masturbowania w ten sposób swojego ego. Nie potrafisz się dowartościować w inny sposób?
  • Odpowiedz
  • 0
@wrobel28

weź zamknij morde tryhardzie, wklejasz swojego starego coś zbyt ochoczo, nie zrozumiałeś co napisałem a już lewakometr ci #!$%@?ło poza skale


Urojenia prawakoidalne xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Pierorzek

a czemu mamy ich nie wpuszczać? Jakoś Europa zachodnia nie upada, nic z tego co gadało prawactwo się nie sprawdziło.


Bo to NIELEGALNI imigranci

Każdy z nich ma możliwość legalnego przekroczenia granicy
  • Odpowiedz
Widziałeś ten płot? Tymi nożycami to mogą co najwyżej paznokcie obcinać.


@hansschrodinger: Widziałeś nasze inwestycje infrastrukturalne ostatnimi laty?

Kasa się znajdzie. maruderzy w Grecji też pewnie gadali że granica jest za długa na postawienie
  • Odpowiedz
@Filipterka25:

Zresztą, ilu ludzi może rzucić Baćka? 100, 200 tysięcy? Góra. Tyle to serio da się obrobić procedurą "wpuszcić, klasyfikować, deportować bądź zostawić".


Oszalałeś chyba, wiesz jaki przekaz pójdzie w świat? że ich wpuszczamy, każdą liczbę. Nikt nie będzie wiedział że deportujemy później.
A z Afryki to myślisz nie przylecą na Białoruś? Z tymi liczbami to możesz się walnąć o milion. Tu trzeba
hansschrodinger - @Filipterka25: 

 Zresztą, ilu ludzi może rzucić Baćka? 100, 200 t...
  • Odpowiedz
No i wysyłamy mu przekaz, rzucanie imigrantami w naszym kierunku nie działa.


@hansschrodinger: Po prawdzie Łukaszenka w dupie ma, czy ci imigranci nie będą po prostu stali na granicy - to mu nawet na rękę, bo kryzys zrobi się stały przy grupce i nie trzeba będzie się bawić w ściąganie kolejnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt nie
  • Odpowiedz
idą

@bartton: TBH ja bym stawiał, że odcinek z obozów w Rosji pod granice polsko-białoruską to przebyli na koszt podatnika rosyjskiego.


@Filipterka25: "szybko idą" było użyte w odpowiedzi do @dlugi-gr odnośnie obietnicy wyborczej DT o budowie muru granicznego USA-MEX i szybkości budowy tegoż
  • Odpowiedz
@bartton: ok xD nieprzejrzałem wszystkiego.

Anyway -- trzeba być naiwnym, by myśleć że sobie ktoś bez papierów przyleci z Afryki do Mińska i dalej pójdzie piechotą, albo że ktoś niezauważony przeszedł całą Rosję i go dopiero backowi milicjanci na granicę zawieźli.

To trzeba rozegrać tak, żeby Baćka nie mógł robić żadnego przedstawienia na granicy/pod płotem. Najprościej: wpuścić, zweryfikować, deportować lub zostawić. Jeżeli Baćko zobaczy, że żadnego kryzysu na granicy nie
  • Odpowiedz