Wpis z mikrobloga

@lysy_kudlacz: Czarny Staw Gąsienicowy, wejście od budy z biletami na lewo, zejście Jaworzynką. Nie słuchaj tych co proponują Kasprowy i Morskie Oko, na Giewont też do dupy.
Następny raz możecie iść do Kościeliskiej na Przysłup Miętusi i zejść do doliny Małej Łąki, z niej są busy do Zakopanego.
Na Gubałówkę idźcie przez Szymoszkową, trasą pod wyciągiem Szymoszkowa, zejście tak samo lub najlepiej kolejka krzesełkową.
Na spacer Regle (droga od skoczni do
@lysy_kudlacz: Czerwone Wierchy jak ktoś wyżej to nie wiem czy na drugi dzień dacie radę w ogóle się ruszać. Odpal mapa-turystyczna, tam sprawdzisz poszczególne trasy z zakresem czasowym i przewyższeniami. Rusinowa Polana z Gęsią Szyją, Sarnia Skała, Wielki Kopieniec ale chyba szlak zamknięty teraz, Nosal.
@lysy_kudlacz: Czerwone wierchy polecam przez Dolinę Tomanową na Ciemniak, zejście może być z Małołączniaka, ale jest tam nieprzyjemny krótki odcinek po łańcuchach, nic trudnego, aczkolwiek niektórzy mają problem, jak coś, można z Krzesanicy się cofnąć (warto do niej doczłapać) i z powrotem na Ciemniak i wracać przez Chudą Turnię. Długa trasa, ale do przejścia i bardzo ładna. Żaden hardkor.
@lysy_kudlacz albo na Kasprowy przez Boczań i Murowaniec, a potem zejście przez Myślenickie Turnie. Trasa ok. 20km, lajtowa, przy dobrej pogodzie widać Babią Górę (idąc właśnie niebieskim z Kuźnic), Krywań z Kasprowego też piknie wygląda. No i ta graniówa w kierunku Czerwonych Wierchów.. ()

Tylko za późno nie schodźcie tym zielonym szlakiem, bo w lesie poniżej stacji pośredniej są misie - sam miałem dość bliskie
@lysy_kudlacz: po pierwsze to jak będziecie chcieli iść w kierunku morskiego oka to wcześniej rezerwacja parkingu w Palenicy przez neta.

Waszej kondycji nikt nie zna więc ja bym się nie sugerował tym co Ci tu ludzie piszą, bo macie się dobrze bawić a nie wpaść w kompleksy że Mireczki sugerowały K2 a wy tylko do morskiego daliście radę i to koniem

Ja na początku gdy nie wiedziałem czego się spodziewać ustalałem