Wpis z mikrobloga

Typ pisze że jest bezdomny, a sceptyczne mirki:
1) Tak? To gdzie śpisz? Pokaż miejsce - typ wstawia zdjęcie z działki
2) Tak? I że niby pracujesz? To pokaż umowę - typ wstawia zdjęcie umowy
3) I co, tak bez weryfikacji ci pieniądze mają ludzie wysyłać? Wstaw swoje foto - typ wstawia foto
4) ALE ZA TO NIE WSTAWIŁEŚ ZDJĘCIA BILETU Z WCZORAJ Z DATĄ WSTECZ, BUSTED

Nie no jeszcze powinien sobie nasrać na głowę i zatańczyć makarenę bo komuś się tak ubzdurało xD Chyba Wam się pomylił bezdomny opisujący swoją sytuację z patostreamerem żebrzącym o donejty za wyzwania, to dwie różne sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bezdomnyrekin
  • 15
@Mave: Powiem szczerze, że nie mam pojęcia, co to za metoda weryfikacji tak po prawdzie xD Przecież w żaden sposób nie rozwiązuje sporu zarzutka/nie zarzutka, bo równie dobrze możesz być właścicielem takiej działki/wejść na jedną na szybko, mieć stałą pracę etc etc. Nie ma żadnej metody, która by tę kwestię rozstrzygnęła, kto pomaga ten pomaga, kto nie ten nie i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mave: ogólnie to się z tobą zgadzam, no ale #!$%@? jednak ta akcja z kodem wszystko zmienia - już wczoraj mirki pytały tego typa co z tym krisem no to nie odpowiadał taktycznie xD nawet jak ta bezdomność to nie bait to typ całą noc milczał na ten temat żeby hajs spływał, a to jednak #!$%@? mega
aa czyli jak oszukał jednego typa na hajs to teraz może próbować znów ale tym razem na większą skalę?


@WhiskeyIHaze: absolutnie nie, pytałem czy "wykopka" czy "wykopki" bo myślałem, że jakaś inna akcja wyszła.

@powaznyczlowiek: taktycznie albo się wstydził, fakt faktem że akcja krzywa. Jednak z tego co widziałem to nawet po wypłynięciu tego, jakby nie patrzeć, poważnego oskarżenia ludzie nadal wpłacali i nie przejmowali się tym, więc to chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: dlaczego? To że typ ludzi wydymał nie jest równoznaczne z tym, że jak ktoś płacze na necie o swoim losie to random z neta ma prawo wymagać od niego fikołków. Jeśli się komuś nie podoba brak weryfikacji takiego człowieka to niech zwyczajnie nie wpłaca i tyle.