Wpis z mikrobloga

Wy tak na poważnie Wykopki? Sikorski, Tusk? Kto następny? Kopacz? Schetyna? To są Wasi idole? XD
Ja rozumiem, że tak sku*ałego rządu nie było odkąd Boleg sam komunę ubalył, ale naprawdę tak ciężko pojąć przez tyle lat rządów PiS i PO, że jak chodzi o ekonomię to jest ta sama szkoła starych ziomków z AWS? Kwota wolna od podatku wciąż jest na śmiesznym poziomie, są afery, jest nepotyzm (choć faktycznie za PIS dużo większy i bardziej widoczny), podatki i opłaty są coraz wyższe i coraz to nowsze, prawo tak wtedy jak teraz jest pełne absurdów, w sądzie nie zawalczysz skutecznie o swoje prawa w pracy.

Pamiętam swoją frustrację gdy wyjeżdżałem z kraju za lepszym życiem, bo zap
*dalanie na wynajem mieszkania i jedzenie mi się "znudziło".
Wy naprawdę k*a sądzicie, że ponowne wybieranie PO cokolwiek zmieni? XD Ta biurokratyczna hydra zajeżdżała nas tak wtedy jak i teraz i stoi jak stała - i będzie stała jak wybierzecie PO. Tusk wydymał nas na gadki o zielonej wyspie po czym przefarbował się z kapitalisty na socjal demokratę i wygląda na to, że teraz wykręci podobny numer. To jest k*a niewiarygodne, że prawdopodobnie znów im to wypali xD
Wygląda na to, że niestety Stonóg miał rację.
Wołajcie w 2025.
#tusk #kaczynski #pis #po #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 165
  • Odpowiedz
gościu - przeczytaj swój komentarz. Piszesz o jakiś bekartach 500+ i uważasz, że to rzeczowy argument w tej dyskusji? Dziwisz się, że to "osralem"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Gość nie ma pojęcia o czym pisze. Nie rozumie fundamentalnych pojęć z zakresu ekonomii, ale ma tupet o niej publicznie pisać.

@Disky:
  • Odpowiedz
boję się, że ta twoja konfederacja to jest taka wolnościowa jak dogmaty platformy obywatelskiej w chwili powstawania.


@uwielbiam: Jak Platforma Obywatelska powstawała to na ich listach wyborczych byli też ludzie z UPRu - dzisiejszej wolnościowej części Konfederacji - i była faktycznie wolnościowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Disky konfederacja nie ma programu, a już na pewno nie gospodarczy. Mają tylko haselka i żadnych wyliczeń na poparcie ich. Nie będę ryzykował i obecnie zagłosuję na Tuska. Jak ktoś mi przedstawi program bardziej liberalny, który ma jakieś podstawy to mnie przekona
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas ogólnie liberalny.
Po prostu w ostatecznym rozrachunku w porównaniu z pisem to rządy po były bajeczne, a obecnie nie ma żadnej alternatywy, a zależy mi na skończeniu zatapiania polski przez pis
  • Odpowiedz
@Disky: A Kopacz i Sikorski wytłumaczyli już, dlaczego nie przyszli na głosowanie ws. postawienia Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu? Ówczesne tłumaczenie Ewy Kopacz:

Ile głosów zabrakło? Pięć? No to nawet jakbym przyszła to brakowałoby czterech.
  • Odpowiedz
@Disky: Wypie*** z tą Konfederacją. Banda nieudaczników i pseudowolnościowców. Jak byłem młody i chudy to też myślałem w ten sposob co Ty. Człowiek wyrasta z Konfy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą, sam fakt, że sprzedali swoje wolnościowe ideały za bratanie się z RN, ktory 1-2% zapewnił im sejm to w sumie można nazwać szmaceniem się w podobnym tonie co do Kukiza. Bleh, nigdy więcej Konfy.
  • Odpowiedz
@adeekk1989: Czy ja wiem czy taki młody? Dom, rodzina, dziecko, a za 3 lata trójka z przodu, także słabo trafiacie dzisiaj.
@xionze: i miałbym zostawić Polskę Tobie np, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wracam za rok, szykuj d00pe
  • Odpowiedz
TVN podobnie jak TVPIS powinno stracić konsesję już dawno :)


@Disky: XDDDDDDDD

Typowy "wolnościowiec" xD

Also Konfederacja to głównie narodowcy, a "wolnościowcy" są w mniejszości, nie będzie żadnej obniżki podatków, te dwie frakcje mają na prawie każdy temat inne zdanie, zgadzają się jedynie co do wprowadzania kato zamordyzmu. Trzyma ich razem tylko chęć dorwania się do koryta. Prawie każdy polityk z Konfederacji zdążył się wielokrotnie skompromitować, mają jeden z najbardziej
  • Odpowiedz
@Disky: no te 4 lata temu jak byłem w Twoim wieku to miałem jeszcze podobne zwichrowanie na Konfe. Ale jak sie zbratali z RN to całkowicie przekreśliło jakiekolwiek myslenie o głosowaniu na kogolokwiek kto dotego rękę przyłożył.
  • Odpowiedz
@adeekk1989: mi też się nie podoba dużo rzeczy u RN, co nie zmienia faktu, że niezależnie od intencji im o coś chodzi. Bandzie, która jest przy korycie chodzi tylko o nasze portfele. Nie pamiętasz już jaki był kwik jak odsunięto PO od władzy?
  • Odpowiedz