Wpis z mikrobloga

@onpanopticon: Zawsze se powtarzam, że niewiele brakowalo a moglbym urodzic sie tam lub w innym gownie dlatego czesto jak czytam rozne komentarze a wlasciwie heheszki na temat ludnosci z biednych krajow to patrze z politowaniem na tych zbanów.
  • Odpowiedz
@onpanopticon: jasne, że są gorzej wykształceni, ale nie przesadzaj. Chyba widzieli kiedykolwiek samolot? Nawet ignorując ciśnienie i temperaturę, powinni dojść do wniosku, że to jest nie do przeżycia bo samoloty latają szybko i wysoko. No ludzie, przecież nie chodzi o to, że usiedli na składającej się części. Ładując się w ten sposób to by z huśtawki spadli, nie mówiąc o samolocie.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: może pomyśleli takim tokiem rozumowania
człowiek w aucie - ok, człowiek na pace auta - ok
człowiek w samolocie - ok, człowiek na pace samolotu - ... (loading) ... też ok
  • Odpowiedz
Zapewne nawet i do przecież szybkich pociągów się ludzie łapali


@onpanopticon: tak potwierdzam, próbowałem kiedyś na Stadler FLIRT3 da radę to zrobić za pomocą specjalnych przyssawek do szkła, wymaga to też trochę przygotować jeżeli chodzi o strój bo wieje strasznie, ale technicznie jest to wykonalne i adrenalina jest nieziemska, ręce mi się telepały z pół godziny później jak zrobiłem krótką trasę między Malborkiem a Iławą

Do pendolino bym się trochę
  • Odpowiedz
@ViFio w ogóle plan sam w sobie jest przedni.
"Uczepię się samolotu i przelecę kilka tysięcy kilometrów z zawrotna prędkością kilkaset metrów nad ziemią! Co może się nie udać???"
  • Odpowiedz