Wpis z mikrobloga

Popołudniowy update

Byłem na policji żeby powiadomić i wyjaśnić całą sprawę. Nie mam dużych pretensji do tej dziennikarki która nie zweryfikowała tego maila i puściła to dalej. Ma teraz trudną sytuację i przez stres mogła nie przewidzieć konsekwencji i że może narazić niewinną osobę na lincz, ale nie ważne...

Jeśli ktoś myśli że w tak banalny sposób może wrobić przypadkową osobę to jest w błędzie. Jeżeli by tak było to każdy mógłby wysyłać komuś groźby, podpisywać je czyimś nazwiskiem/username i w ten sposób niszczyć swoją ofiarę.

Wykop wiadomo, ma pożywkę jak tylko jest jakaś aferka i można kogoś zniszczyć. Pozdrawiam tych normalnych, dzięki za wsparcie w prywatnych wiadomościach.

Ja narazie mam spokój i wy też możecie ochłonąć. Ale nie życzę nikomu takiego "fajnego" dnia ;)

#afganistan
  • 120
  • Odpowiedz
@Zielonkanazawsze99:

Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat


Zwrot typu "cześć anna kowalska, napisałem do moich kuzynów, kupiliśmy już noże i jutro Cię zabijemy" jak najbardziej jest groźbą. Tak samo to co zrobił op. Mając dane tej kobiety, jej adres jak najbardziej mógł wysłać go
  • Odpowiedz
@roshida55: ja kiedyś wrzuciłem na wykop screena z rozmów z #p0lka na portalach randkowych , zamazałem loginy/imiona/nazwiska ale zostawiłem tylko miniaturki zdjęć, dosłownie kilka pixeli jak ikonka stron w przeglądarce i wiesz co się #!$%@? ?

jakis wykopek białorycerz wystalkował te laski dosłonie po paru pixelach avatara i podlinkował do moich wpisów i chciał ustawić moją tożsamośc - ale na szczescie sam pisalem z fejk konta, wiec mogl mi naskoczyc xD
  • Odpowiedz
@roshida55: zawsze można nie bawić się w politykowanie na wykopie i spać spokojnie. Wypisując głupoty w internecie na pewno wiedziałeś że trafisz na ludzi którzy nie będą podzielali Twojego zdania. No i masz
  • Odpowiedz
@Zielonkanazawsze99: napisales do mnie wyraznie ze nie mam racji z tym, ze przy rozpatrywaniu czy zostaly spelnione przeslanki czynu z art. 190 kk liczy sie to czy poszkodowany realnie bal sie i wierzyl w to ze grozby moga sie spelnic.
Napisales na to ze jest zupelnie odwortnie i wskazuje na to doktryna

dla mnie odwrotna sytuacjia niz to co napisalam jest wtedy gdy zupelnie nie liczy sie to co czuje poszkodowany
  • Odpowiedz
ciekawe czy kiedyś dowiemy się co było dalej, @roshida55: bądź tak uprzejmy jak pan od rurki w samolocie i powiedz potem jaka inba dalej była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody:
No,ale co to ma wspólnego z gościem?
Jak on miał wyciągnąć lekcję z głupoty kogoś innego jeśli tego nie zrobił??
On w ogóle nie musi się teoretycznie z niczego tłumaczyć.
Niestety Wykopowicze lubią atakować bez dowodów.
A inne media lubią z kolei po prostu powielać bez weryfikacji,bo przecież zawsze można się powołać na tego co napisał i zwalić na niego winę,że nie sprawdził.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz