Wpis z mikrobloga

Popołudniowy update

Byłem na policji żeby powiadomić i wyjaśnić całą sprawę. Nie mam dużych pretensji do tej dziennikarki która nie zweryfikowała tego maila i puściła to dalej. Ma teraz trudną sytuację i przez stres mogła nie przewidzieć konsekwencji i że może narazić niewinną osobę na lincz, ale nie ważne...

Jeśli ktoś myśli że w tak banalny sposób może wrobić przypadkową osobę to jest w błędzie. Jeżeli by tak było to każdy mógłby wysyłać komuś groźby, podpisywać je czyimś nazwiskiem/username i w ten sposób niszczyć swoją ofiarę.

Wykop wiadomo, ma pożywkę jak tylko jest jakaś aferka i można kogoś zniszczyć. Pozdrawiam tych normalnych, dzięki za wsparcie w prywatnych wiadomościach.

Ja narazie mam spokój i wy też możecie ochłonąć. Ale nie życzę nikomu takiego "fajnego" dnia ;)

#afganistan
  • 120
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama roshidypięćdziesiątpięć, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i