Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Znajomi zjeżdżają po 18 latach emigracji do Polski i nie mieli do robić z akwarium - mówią że 550 litrów - za darmo to i ocet słodki mówią, to wziąłem... Send help please. Niestety prawdopodobnie w trakcie transportu uszkodziła się pompa wody, bo nie chce zaciągać wody więc trzeba kupić nową.
Z ryb są tu dwa zbrojniki i wrzuciłem 6 moich głupków goldfish, mam nadzieję, że przeżyje to wszystko.
#akwarystyka #akwarium
Pobierz Zderzaczek - Znajomi zjeżdżają po 18 latach emigracji do Polski i nie mieli do robić ...
źródło: comment_16291017284rUpo1ouVuRKRgqCZ6JBe3.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leel00: jest tam ta pompa, której nie mogę uruchomić.
@Pozdrawiam940: @Leel00: tak samo mówi jej były właściciel, mówił żebym puścił wodę przez nią szlaufem i powinna odpalić, ale lałem z pół godziny i nic to nie pomogło a że była już prawie 23 to się poddałem.
Ozdupniki są kiczowate ale mój młody lvl 3 już chyba się zapłacze jak je wyrzucę.
@Zderzaczek: Wszystko plastikowe w środku? Jak to ma funkcjonować? Jak wraki muszą zostać dla dzieciaczka to przynajmniej obstadź obficie roślinami (tylko nie plastikowymi), zrób do tego aranżację ze skał i korzeni. Taki litraż ma potencjał (ʘʘ)

PS. i schowaj te białe węże od napowietrzaczy, po podłożu puść i w narożniku pionowo do góry, strasznie szpecą.
@Zderzaczek: A pompa kręci w ogóle? Weź zdejmij głowicę, bez węży i całego szpeju, nalej wody do miski, umieść głowicę tak aby wirnik był w wodzie i włącz ją na moment, zobaczysz czy poleci woda z króćca. Ostrożnie z prądem i wodą, uważaj, żeby wirnik nie pracował na sucho. A u poprzedniego właściciela filter chodził do końca? Na 99% zapowietrzony i temu nie ciągnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leel00: @sajmonm: dzięki za pdf, właśnie podpiąłem ja pod szlauf na ogrodzie i puscilem wodę. Dla mnie to wygląda jakby ona nie miała tyle mocy żeby te wodę wciągnąć. Znajomy mówił żeby przypieprzyć w nią od góry żeby ten wirnik zaskoczył ale to nic nie daje w sumie