Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale się wkurzyłem na moją dziewczynę... Nie widziałem jej tydzień, a tu się okazało, że długich włosów ścięła je przez pół. Oczywiście ścięła ją jakaś osiedlowa Pani Grażynka, więc wygląda jak stara baba :( i jakby tego było mało to pofarbowała sobie włosy, ale już sama, bo jej siostrze farba została czy coś w tym stylu. I kolor wyszedł jakiś taki od brązowego, czerwonego do fioletowego. Niestety nie znalazłem niczego podobnego w Google żeby pokazać, ale no słabo to wygląda. Jak się poznaliśmy to miała naturalny blond i mi się podobało, to zaczęła kombinować z ciemnymi, a teraz to już jakaś masakra i włosy zniszczone. Autentycznie przestała mi się podobać..

#fryzjer #fryzura #wlosy #wlosyboners #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6118d541f81bf9000b2c6c6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ale się wkurzyłem na moją dziewczyn...

źródło: comment_1629032645cYTxWGlg0qVc7Cvl4lpKQd.jpg

Pobierz
  • 9
RadosnyZwyrodnialec: To proste - #!$%@? ją z domu. :)

Chyba, że możesz sobie w pracy na to pozwolić, to #!$%@? sobie na głowie taką kaszanę, że ludzie będą mdleć i z partyzanta wbij się ze swoją dziewczyną na jakieś wesele u jej rodziny, a potem wpadnij tak do niej do pracy, pogadać z szefem o jej podwyżce. ;)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua