Wpis z mikrobloga

Grupki facebookowe to jest kopalnia beki.

Ostatnio jedna dziewczyna pisze, że jest brzydka, nigdy nie była w związaku, a nawet nigdy nie była "catcallowana".
Catcalling to sytuacja, kiedy faceci np. gwiżdżą na fajną babę albo się pytają czy się będzie z nimi ruchać itp.

No i w komentarzu gość zapytał to jak to w końcu jest, kobiety chcą być catcallowane czy nie.
A ona napisała, że nie chce, ale jest jej smutno że nikt nigdy jej nie catcallował, bo to oznacza, że jest brzydka XD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekaztwitterowychjulek
trevoz - Grupki facebookowe to jest kopalnia beki. 

Ostatnio jedna dziewczyna pisz...

źródło: comment_1629015030nzzaxVx3GbagfT7e6lau3a.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz: jedyne porównanie jakie mi przychodzi do głowy, to faceci podrywani przez starsze kobiety w klubach. Większość to nie będzie odpowiadać, ale chociaż wiesz, że jesteś przystojny, aczkolwiek nie jest to dokładnie to samo.
@Alakecz: po co szukać jakichś wymyślnych porównan, faceci tez sa podrywani przez laski, co wiecej, w wiekszosci przez brzydkie laski. Te podrywy sa podobnie zenujace i chamskie jak w druga stronę, jak nie bardziej, bo laski potrafia byc bardziej uparte na trzezwo.

Większości kobiet, a napewno tym, ktore ja znalem to specjalnie nie przeszkadza, dopoki gosc nie jest zbyt natretny lub chamski.

Mala, ale glosna grupa promuje poglad, ze to straszny
e potem dziewczyny mają depresję i sądzą, że są brzydkie bo nikt na nie nie gwiżdże


@trevoz: to raczej jakieś atencyjne dziewczyny, te brzydkie i tak wiedzą, że dla budowlańców i tych gwiżdżących to tak serio nie ma znaczenia jak wyglądasz. Gwiżdżą na każdą, które nie idzie w stadzie (ewentualnie jak jest stado to skomentują najładniejszą, no ale nie znaczy, że reszta to uber pasztety).

Osobiście strasznie tego nie lubię i
@trevoz: ale to nie jest to samo. Podobam się mężczyznom =/= lubie catcalling. Czego tutaj nie rozumiesz? Skoro kulturowo uwarunkowany jest przekaz: wołają -> znaczy, że jestem atrakcyjna (niekoniecznie forma przekazu musi mi się podobać, ale samo znaczenie jest pozytywne), nie wołają -> prawdopodobnie nikomu się nie podobam, bo nawet budowlańcy z nudy mnie nie wybierają xD. Tak to odebrała. Proste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trevoz: jak można tego nie rozumieć, kobiety jako ogół raczej wolałyby żeby nikt na nie nie gwizdał ale te życzenia oczywiście się nie spełnia więc i tak faceci gwizdać będą. W związku z tym jeśli ta laska widzi że jej ładniejsze koleżanki są zaczepiane a ona nie to wysnuwa wniosek że jest brzydka nawet dla tego typu facetów. Co nie znaczy że zaczepianie jej miałoby być przyjemne i żeby tego chciała.