Wpis z mikrobloga

@Suheil-al-Hassan: Ciężko będzie po Abolution wrócić do starszych części które na screenach wyglądają archaicznie ale tam coś popróbuje.

2004: Hitman: Kontrakty i 2006: Hitman: Krwawa Forsa (te dwie części mogą się okazać warte ogrania)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: imo części wcześniejsze, właśnie krwawa forsa, kontrakty, (pierwsza nie jest u mnie grywalna na nowym sprzęcie, coś nie gra) są trudniejsze, fajniejsze ale jestem trochę fanboyem więc jeśli Ci nie leżą nie zmuszaj się, nie warto
  • Odpowiedz
@Larsberg: Zaczynałem od Kontrakty i 1 i 2 mnie gameplayowo odrzuciły, ale polecam obejrzeć chociaż gameplaye na youtubie, ja tak zrobiłem, trochę to rozjaśnia sytuację fabularną (3 - Kontrakty - zaczyna się tam gdzie 2 SA kończy).

Blood Money uchodzi za te "najlepsze" z uwagi na rozbudowane możliwości podchodzenia do misji i brak zbędnych wodotrysków, nadal oferując w miarę fajny poziom trudności (Absolution było pojedyńczym odbiciem w kierunku fabularnej liniówki z
  • Odpowiedz
@Larsberg: Moim zdaniem Absolution jest fajną odskocznią od innych Hitmanów. Nie każdy musi mieć piaskownicę, bardziej liniowy i filmowy też jest spoko. Na PS4 z przyjemnością ponownie skończyłem i szczerze mówiąc Blood Money 100x bardziej się zestarzało (i graficznie i gameplayowo - sterowanie bywa fatalne).
  • Odpowiedz