Wpis z mikrobloga

@korni007: root to pierwsze co zawsze robie po zakupie telefonu ale akurat do tamtego modelu nikt sie nie pokwapil recovery przeportować, jakichś narzedzi do rootowania na kiju tez probowalem i sie wszystkie #!$%@?
@derincon: wydaje się równie sprytnym pomysłem co mój znajomy który kupił za 10zł na allegro cracka photoshopa.
Jak już i tak chcesz zapłacic jak najmniej, to czemu po prostu nie wziąć darmowej wersji. Chyba że tak jak ktoś wyżej napisał, kupujesz to do smart tv
@korni007 Po co mnie wołasz jak Twoja wypowiedź wcale mnie nie dotyczy? Ktoś tu płacze? Bo ja na pewno nie. Na niejednej komórce robiłem już roota i wiem jakie daje to możliwości. Po prostu teraz nie jest mi potrzebny więc go nie robię i informuję, że nie trzeba do Vanced jak ktoś zapytał
Co wy tak płaczecie że aplikacja X wymaga roota. Mamy 2021 rok, ukryć roota idzie i safetynet działa. A możliwości z rootem nieskończone. Nie wyobrażam sobie fona bez roota a wszyscy się tego boją jak ognia piekielnego XDDDDDDD


@korni007: Jest pełno telefonów na które nie ma metody wgrania roota. Poza tym argument o "2021 roku" xD No właśnie mamy i z roku na rok coraz mniej ludzi bawi się w roota,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedveKoronny: Spróbuj się połączyć z usługą Google przez vanced. Mnie wyskakuje błąd połączenia Google od roku. Nie można się zalogować, ale przeglądać można.
@zjawa u mnie działa, nie pamiętam czy nie trzeba było czegoś doinstalować bo instalowałem bardzo dawno

Tak nawiązując do tematu zastanawiałem się nad zmianą telefonu na iPhone, ale właśnie ten brak YT vanced sprawił, że się zastanawiam i powoli widzę coraz więcej wad iPhone i brak funkcji których używam na co dzień...
@Pieskor: nie mam nic do tego, że ktoś chce zarabiać. A przy okazji chciałbym podziękować mojemu dzisiejszemu partnerowi jakim jest leetyshops. Leetyshop to usługa cashbackowa, która działa na tej zasadzie, że polecają czyiś sklep u siebie w zamian za pewną prowizję, a następnie oni wam tę prowizję oddają na konto. Warto często wchodzić na ich stronę bo cashbacki często się zmieniają (NAWET 10 KROTNIE!). Możecie również dodać do swojej przeglądarki wtyczkę