Wpis z mikrobloga

@Banacek: Z takich rzeczy które rodzice od tych lat '80 cały czas mają i czasem używają to będzie np. prodiż albo lutownica transformatorowa, inne różne narzędzia, książki. Nie liczę rzeczy i sprzętów które są tak stare ale zostały kupione lub dostane później. Np. sam mam stary amplituner Radmora ale mam go dopiero od roku gdzieś tak 2005. Natomiast u dziadka na wsi na chacie to jest pełno różnych sprzętów jeszcze
  • Odpowiedz
@Banacek: DKW NZ 250 z 1939r, jeszcze nie jest sprawne, ale już niedługo (tak z rok czasu) ;) Jest jeszcze Victoria V99 FIX sport, też z 1939 ale ona poczeka dłużej.
  • Odpowiedz
@Banacek: Mamy ławę drewnianią która ma na nogach wyrzeźbione jakieś twarze, jest w domu jakoś od lat 80 i cały czas rodzice jedzą przy niej obiad. No i oczywiście mikser z PRL który zawsze wraca do łask kiedy nowszy sprzęt się zepsuje czyli dość regularnie
  • Odpowiedz
@Banacek: Spawarka inwertorowa lucznik: Lat z 70 około. Dzieki niej zawdzieczam rozwoj swojej kariery i duze zarobki od wieku 19lat u hansa zamiast skonczyc jak moi znajomi na wsi w polsce B za 2k netto z dzieciakami na utrzymaniu.
Kocham i nie sprzedam, a w testamencie zapisze wnukom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Banacek takich z lat 70 to mam mnóstwo. Radio, odkurzacz, tv. Dobra z tv to nie wiem - taki duży, szary ekran, wysuwane pole z obudowy ala pilot. Książki z XIX wieku i inne pierdy pokroju pudełek z drewna itp
  • Odpowiedz