Wpis z mikrobloga

właśnie doświadczyłem absurdalnie surrealistycznej rozmowy rekrutacyjnej, że ja #!$%@?ę (ja aplikowałem)
Branża IT w międzynarodowej firmie produkcyjnej. Pozycja HR IT Cloud SAS Implementation Manager.

Gdy odpalił się ekran z MS Teams i zobaczyłem na nim grubego hindusa z kamienną miną, wiedziałem że będzie pod górkę. Miałem ochotę od razu to wyłączyć i #!$%@?ć babe z rekrutacji która mnie w to wpakowała, ale byłem ciekaw co z tego wyniknie. Na początku standardowa gadka szmatka, opowiadam o sobie, typ opowiada o projekcie i co się okazuje?
Chcą wdrożyć core HR SAS system (nie będę pisał co aby nie robić reklamy) dla kadr na 30-40 krajów, a potem podłączyć payroll. Wszystko przy użyciu 3 managerów, kilku starych bab z biznesu i vendora pełnego hindusów!
NA 30-40 krajów #!$%@?, oparte jedynie o standard! Absolutnie żadnych legacy data migration, żadnych map procesów do przełożenia. Noż #!$%@?!
I jeszcze termin wdrożenia 01.01.2022, gdzie ja może bym dołączył od 1 grudnia jeżeli w ogóle dostanę ofertę (której i tak nie przyjmę, bo nie chciałbym mieć za szefa takiego passive-aggressive hindusa).
Ja nie wiem skąd oni ich biorą, chyba prosto po szkoleniach w januszexie
#rekrutacja #korposwiat #korpo #maganer15k #pracbaza #praca #zalesie
SpasticInk - właśnie doświadczyłem absurdalnie surrealistycznej rozmowy rekrutacyjnej...
  • 21
  • Odpowiedz