Wpis z mikrobloga

właśnie doświadczyłem absurdalnie surrealistycznej rozmowy rekrutacyjnej, że ja #!$%@?ę (ja aplikowałem)
Branża IT w międzynarodowej firmie produkcyjnej. Pozycja HR IT Cloud SAS Implementation Manager.

Gdy odpalił się ekran z MS Teams i zobaczyłem na nim grubego hindusa z kamienną miną, wiedziałem że będzie pod górkę. Miałem ochotę od razu to wyłączyć i #!$%@?ć babe z rekrutacji która mnie w to wpakowała, ale byłem ciekaw co z tego wyniknie. Na początku standardowa gadka szmatka, opowiadam o sobie, typ opowiada o projekcie i co się okazuje?
Chcą wdrożyć core HR SAS system (nie będę pisał co aby nie robić reklamy) dla kadr na 30-40 krajów, a potem podłączyć payroll. Wszystko przy użyciu 3 managerów, kilku starych bab z biznesu i vendora pełnego hindusów!
NA 30-40 krajów #!$%@?, oparte jedynie o standard! Absolutnie żadnych legacy data migration, żadnych map procesów do przełożenia. Noż #!$%@?!
I jeszcze termin wdrożenia 01.01.2022, gdzie ja może bym dołączył od 1 grudnia jeżeli w ogóle dostanę ofertę (której i tak nie przyjmę, bo nie chciałbym mieć za szefa takiego passive-aggressive hindusa).
Ja nie wiem skąd oni ich biorą, chyba prosto po szkoleniach w januszexie
#rekrutacja #korposwiat #korpo #maganer15k #pracbaza #praca #zalesie
SpasticInk - właśnie doświadczyłem absurdalnie surrealistycznej rozmowy rekrutacyjnej...
  • 21
core HR SAS system


@SpasticInk: jak to ten sam co sie uzywa na magazynie to chyba mniej wiecej kumam o czym piszesz. Tyle ze w 4 krajach firma w ktorej pracowalem wdrazala to ponad rok.

Jak to masz zrobic w miesiac to ja zycze powodzenia xD
@SpasticInk: co to znaczy ze oparte tylko o standard? Tak jakby ze tylko jest teoretyczna architektura rozpisana a nie wiadomo co jest w każdym kraju (a wszystko jest pewnie inaczej) i nie wiadomo czy te dane w ogóle są, czy są spójne i jak je pomapowac?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum
Odpowiem ci opinie mojego różowego.
Po pierwsze jak hindus zostanie szefem działu to kwestia czasu kiedy dział będzie sie składał z samych hindusów. I to widać.

Druga rzecz patrz wpis op.
Hindus obiecał że wprowadzi nowy system od 1.01.
Polak by się tego nie podjął bo wie że to nierealne.
@SpasticInk: Na początku swojej przygody z IT trafiłem do supportu HR IT. Jak jeszcze w HRIT nie zagrzałeś miejsca to zmieniaj kolego podbranżę czym prędzej. 4/5 to Indie gdzie w większości rozmowa wygląda tak:

- Hello, my account is disabled, could you please turn it on?
- Hjellloł my friend yes yes yes
- Could you now?
- Yes yes
- It's still blocked
- I call you later bye bye